Walczę o zdrowie dla swoich dzieci! Błagam, pomóż mi...

Agnieszka Plajzer Brzoza

Walczę o zdrowie dla swoich dzieci! Błagam, pomóż mi...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0251363
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Agnieszka Plajzer Brzoza, 39 lat
Wrocław, dolnośląskie
Zaawansowana rozsiana endometrioza
Rozpoczęcie: 30 Stycznia 2023
Zakończenie: 4 Maja 2024

Opis zbiórki

Mam na imię Agnieszka, mam 37 lat, mieszkam we Wrocławiu. Zawodowo jestem instruktorem pływania i instruktorem gimnastyki korekcyjnej z elementami rehabilitacji. Prywatnie mamą trzech wspaniałych chłopców... Jestem też chora! 

We wrześniu 2019 roku, przyszło mi rozpocząć zmagania z chorobą. Na początku pojawiły się nagle, szybko postępujące stany zapalne narządów rodnych, krwawienie, bóle brzucha, lędźwi, częste zasłabnięcia i całkowite omdlenia.

Pojawiły się guzy na jajnikach, guzy w okolicach przymacicza, widoczne zgrubienie i zmiany na szyjce. W listopadzie dostałam diagnozę: endometrioza macicy mniejszej!

Rozpoczęła się walka z czasem i szukanie pomocy, a temu wszystkiemu towarzyszył ogromny ból, strach, niepewność, smutek, złość i żal. Aktualne rozpoznanie: endometrioza IV stopnia. Najbardziej zaawansowany stopień dający wiele skutków ubocznych... 

Nie wiem ile mam czasu na ratowanie swojego zdrowia... Moja choroba szybko postępuje. Są przerzuty endometrium na wątrobie, liczne zrosty i nacieki przy moczowodach, zmiany w płucach, oraz guzek w lewej piersi. Włączono u mnie leczenie, ale koszty zakupu leku pokrywam sama. Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje leczenia i nie kwalifikuje choroby jako przewlekłej.

Lekarze zdecydowali się podjąć operacji częściowego usunięcia guzów i zmian naciekowych, co daje mi nadzieje i determinuje do walki o swoje życie.

Nie mam czasu! Czy wyzdrowieję? Nie wiem... Wiem, że mam synów, dla których chcę walczyć! Smutek, ból, żal i myśl, jest nie do opisania

Chce pokazać, że mimo iż życie jest pełne zawodów i rozczarowań to trzeba walczyć i iść dalej. Zbieram na bieżące wydatki związane z rehabilitacją oraz zakupem leków.

Proszę, pomóżcie mi walczyć o zdrowe życie... 

Agnieszka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0251363
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki