W wypadku Agnieszka prawie umarła❗️Szansa w prywatnym ośrodku❗️

Agnieszka Zapasek

W wypadku Agnieszka prawie umarła❗️Szansa w prywatnym ośrodku❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0300715
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

6-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Agnieszka Zapasek, 20 lat
Raniżów, podkarpackie
Niedowład czterokończynowy po urazie czaszkowo-mózgowym, bez kontaktu
Rozpoczęcie: 3 Sierpnia 2023
Zakończenie: 4 Lutego 2024

Opis zbiórki

Z całego serca chcieliśmy podziękować wszystkim darczyńcom za każdą wpłaconą złotówkę na rehabilitację dla Agnieszki!

Pieniądze te w całości będą przekazane na rehabilitację w ośrodku w Budach Głogowskich w Donum Corde. Ale potrzeby rosną, a do kosztów pobytu w klinice dochodzą koszty leczenia. Dlatego znów prosimy o pomoc!

Nasza historia:

Agnieszka walczyła o życie. Lekarze oceniali jej stan jako bardzo poważny. Nikt z nas nie wiedział, jak to wszystko się skończy. Z każdą kolejną łzą, strach coraz bardziej wkradał się do naszej codzienności... 

4 marca 2023 roku wydarzył się wypadek. Agnieszka – cudowna młoda kobieta, wspaniała córka, wspierająca siostra, oddana dziewczyna i przyjaciółka niemal umarła.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło do bardzo poważnego urazu mózgu. Po przewiezieniu do szpitala przeprowadzono operację odbarczania mózgu. Potem, niemal przez dwa miesiące Aga przebywała na oddziale intensywnej terapii, w stanie zagrażającym życiu… Lekarze robili, co mogli, aby ją uratować, co na szczęście się udało! 

Agnieszka Zapasek

Nasz strach jednak nie minął. Każdego dnia zadajemy sobie pytanie „Co dalej?”. Do powrotu do pełnego zdrowia jeszcze bardzo daleka droga…

Obecnie Agnieszka przebywa w ośrodku rehabilitacji na oddziale śpiączkowym, gdzie walczy wraz ze specjalistami o odzyskanie świadomości. Obrzęk mózgu sprawił, że nie ma z nią żadnego kontaktu! 

Rehabilitanci, fizjoterapeuci, lekarze robią, co tylko mogą. Wierzymy, że w końcu będzie dobrze i Agnieszka wróci do nas. Czasem udaje się jej złapać z kimś kontakt wzrokowy – to są te upragnione przez nas chwile, które dają nam nadzieję… 

Agnieszka Zapasek

Dotychczasowe życie przestało mieć większe znaczenie… Teraz liczy się tylko to, aby Agnieszka wróciła do nas. Pragniemy zobaczyć jej uśmiech, usłyszeć jej śmiech i razem pójść na spacer…

Aga jest gdzieś daleko, w świecie, do którego nie mamy dostępu. Sama nie wydostanie się z niego, dlatego potrzebuje naszej pomocy. Trzeba zapewnić jej bardzo intensywną i stałą rehabilitację – jest to jedyny sposób. 

Agnieszka Zapasek

Do prywatnego ośrodka Agnieszka zostanie przetransportowana po załatwieniu wszystkich formalności związanych z jej ubezwłasnowolnieniem. To dla nas szansa, by mogła wrócić do dawnego życia choć w najmniejszej części.

Wśród przyjaciół Agnieszka zawsze uchodziła za osobę rozważną i wspierającą innych. Studiowała logopedię, ponieważ w przyszłości chciała pomagać ludziom. Prosimy, dołączcie do nas po raz kolejny. Do kosztów rehabilitacji klinika dolicza koszty wizyt u logopedy, psychologa, leków i środków pielęgnacji. Ale tylko w ten sposób nasza ukochana Aga będzie miała szansę na powrót do pełnego zdrowia! Wierzymy, że razem damy radę jej pomóc!

Rodzina i przyjaciele 

Agnieszka Zapasek

➡️ FB Promyk nadziei dla AGI 

🎥 Agnieszka potrzebuje Twojej pomocy!

Agnieszka Zapasek

Kwota zbiórki jest szacunkowa.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0300715
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki