Rak chce odebrać mi życie❗️POMOCY❗️

Oleksandra Chornovol
Pilne!

Rak chce odebrać mi życie❗️POMOCY❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0344572
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie onkologiczne, dojazdy, zakwaterowanie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Oleksandra Chornovol, 29 lat
Kraków, małopolskie
Nowotwór złośliwy jelita grubego
Rozpoczęcie: 19 Września 2023
Zakończenie: 19 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Jestem Sasza. Mam 29 lat i dwa miesiące temu byłam zdrowa. Tak przynajmniej myślałam. 3 sierpnia 2023 roku usłyszałam straszne słowa: „ma pani raka jelita grubego w IV stadium. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Rozpoczęłam walkę o zdrowie.

Tydzień po diagnozie przeprowadzono operację usunięcia guza razem z jelitem. Podczas niej okazało się, że mam przerzuty do otrzewnej! Jedyne co mi zaproponowano to chemia paliatywna... Jest to chemia stosowana w przypadkach, kiedy lekarze nie dają szans na powodzenie leczenia. Postawiono na mnie krzyżyk…

Ta wiadomość załamała mnie całkowicie, ale dzięki ludziom-aniołom wokół mnie, zaczęłam szukać miejsca, które podejmie się leczenia. Udało się! Znalazłam lekarzy w Brzezinach, którzy wdrożą leczenie! A ja nie mam zamiaru się poddawać!

Oleksandra Chornovol

Przede mną ciężki okres, czeka mnie 12 podań chemioterapii i bardzo ciężka operacja usunięcia przerzutów w otrzewnej.

Od dwóch miesięcy przeżywam emocjonalny rollercoaster. Nagle musiałam podejmować ważne decyzji w ciągu kilku minut. Jak nigdy poczułam ulotność czasu. 

Potrzebuję waszego wsparcia finansowego, ponieważ moja walka o zdrowie jest bardzo droga. Każdy grosz jest dla mnie ważny. Obiecuję być dzielna i uparcie walczyć aż do wygranej, bo wierzę, że mam jeszcze wiele ważnych momentów do przeżycia. Wiele wzruszeń, przygód i uśmiechów. Proszę o pomoc w tej trudnej walce!

Sasza

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0344572
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki