Ola prosi o Twoją pomoc! Walczy o lepsze życie...

Aleksandra Doraczyńska

Ola prosi o Twoją pomoc! Walczy o lepsze życie...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0250134
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Terapia metodą Tomatisa, turnus rehabilitacyjny, roczna rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Aleksandra Doraczyńska, 11 lat
Lublin, lubuskie
Zespół Aspergera, skoliza, nadpobudliwość ruchowa
Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2023
Zakończenie: 30 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Nasza córka Ola ma 10 lat, jednak jej dzieciństwo wcale nie przypomina sielanki. Nasza codzienność przepełniona jest troską o życie i zdrowie Oleńki. Każdy dzień to nieustanna walka o dobrą przyszłość dla niej. U córki stwierdzono dysfunkcję narządu ruchu, całościowe zaburzenie rozwoju i nieprawidłowości w przetwarzaniu sensorycznym. 

Aleksandra jest dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności. Regularnie uczęszcza na różne zajęcia wspierające jej rozwój, takie jak: trening umiejętności społecznych, integracja sensoryczna, terapię ręki, dogoterapię, muzykoterapię, hipoterapię, zajęcia z psychologiem oraz fizjoterapię.

W dodatku córce dla polepszenia stanu zdrowia jest potrzebne sanatorium z kompleksową rehabilitacją dopasowaną do jej potrzeb. Przez codzienną rehabilitację nie osiągniemy takich efektów. Dzięki stałej opiece specjalistów będą one trwalsze i efektywniejsze. Ola bierze udział także w programie Tomatisa® i dzięki naturalnej stymulacji neurosensorycznej znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze.

Od samego początku staramy się zapewnić córce odpowiednie leczenie i zajęcia. Robimy wszystko, co w naszej mocy, jednak kilkuletnia walka mocno obciążyła nas finansowo. Coraz częściej brakuje nam środków, a regularność jest dla Oli najważniejsza. Dlatego, jeśli mógłbyś podzielić się z nami, chociażby złotówką, będziemy Ci bardzo wdzięczni!

Paweł i Katarzyna, rodzice Oli

Aleksandra Doraczyńska

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0250134
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki