Zdążyć, nim choroba wyrządzi jeszcze większą krzywdę!

Alexandra Blady

Zdążyć, nim choroba wyrządzi jeszcze większą krzywdę!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226449
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, zakup sprzętu medycznego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Alexandra Blady, 7 lat
Stężyca, pomorskie
Idiopatyczna skolioza dziecięca, atopowe zapalenie skóry
Rozpoczęcie: 12 Października 2022
Zakończenie: 26 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Zaostrzająca się choroba, na którą Alexandra choruje od urodzenia, była wystarczającym zmartwieniem dla nas jako rodziców. Nie mogliśmy uwierzyć w to, że los może wystawić naszą córeczkę na jeszcze większe cierpienia...

Nasza córeczka odkąd pojawiła się na świecie, cierpi na zaostrzające się Atopowe Zapalenia Skóry o podłożu alergicznym i kontaktowym. Jakby tego było mało, to w okolicach jej trzeciego roku życia zdiagnozowano u niej również astmę oskrzelową wymagającą wręcz leczenia sterydowego!

Niestety okrutny los postanowił znów nas doświadczyć i w połowie 2022 roku dowiedzieliśmy się, że Alexandra ma dodatkowo idiopatyczną skoliozę dziecięcą prawostronną piersiową, lewostronną pogranicza piersiowo-lędźwiowego, wiotkość stawowo-więzadłową, koślawość kolan i stopy płasko-koślawe. 

Alexandra Blady

Córeczka przez 23 godziny na dobę nosi specjalistyczny gorset... Z powodu wiotkości stawowej nie jest w stanie utrzymać prawidłowej postawy ciała, co przyczynia się do pogłębiania skoliozy! Wymaga intensywnej codziennej rehabilitacji oraz częstych wizyt w poradniach specjalistycznych.

Oprócz gorsetu ortopedycznego wymaga również zaopatrzenia w specjalistyczne wkładki ortopedyczne oraz sprzęt rehabilitacyjny, umożliwiający ćwiczenia w domu.

To wszystko przerasta nasze możliwości finansowe, dlatego bardzo prosimy o pomoc!

Ilona i Robert, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226449
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki