Uciekliśmy przed wojną. Teraz walczymy z chorobą!

Alicja Ludwinowska

Uciekliśmy przed wojną. Teraz walczymy z chorobą!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0320333
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Trzy turnusy rehabilitacyjne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Alicja Ludwinowska, 7 lat
Latchorzew, mazowieckie
Wrodzone wady rozwojowe OUN: hipoplazja substancji mózgowej, wentrikulomegalia; tetrapareza; upośledzenie funkcjo poznawczych, ogólny niedorozwój mowy I stopnia, stopy końsko-szpotawe, skolioza
Rozpoczęcie: 11 Sierpnia 2023
Zakończenie: 12 Lutego 2024

Opis zbiórki

Do Polski przyjechaliśmy z Kijowa ponad rok temu, po rozpoczęciu wojny. Niestety wojna nie jest jedynym naszym zmartwieniem. Moja córeczka jest chora od urodzenia. Potrzebujemy Twojej pomocy. 

Alicja ma zdiagnozowaną wadę rozwojową mózgu, tetraparezę i skoliozę III stopnia. Moja córeczka nie chodzi, nie mówi, nie może sama o siebie zadbać i wymaga stałej rehabilitacji. Leczenie daje doskonałe efekty, ale jest niestety bardzo kosztowne. 

Alisa Liudvinovska

Każdy dzień to dla nas walka o przyszłość. Niestety nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z ogromnymi wydatkami. Każde, nawet najmniejsze wsparcie to nieoceniona pomoc w walce o zdrowie małej Alicji.

Cały ten czas radziliśmy sobie sami, ale nie jest to łatwe, ponieważ pracuje tylko mój mąż, a ja zajmuję się córką. Teraz potrzebujemy pomocy. Znajomi poradzili nam, abyśmy otworzyli zbiórkę, aby móc zebrać trochę pieniędzy na potrzeby naszej córki. Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie.

Rodzice Alicji

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0320333
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki