ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci

ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci
18 Stałych Pomagaczy
Katarzyna
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Kraków, małopolskie

ALMA SPEI HOSPICJUM DLA DZIECI

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, która powstała w 2008 roku. Działamy na terenie Małopolski. Pomagamy nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Od momentu powstania otoczyliśmy opieką już ponad 270 dzieci i ich rodzin.

CO ROBIMY?

Zapewniamy specjalistyczną pomoc lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczna i psychologiczną naszym Podopiecznym – dzieciom nieuleczalnie chorym. Towarzyszymy rodzinom naszych Podopiecznych w zmaganiu się z nieuleczalną chorobą, w czasie odchodzenia dziecka i w okresie żałoby.

JAKA JEST NASZA MISJA?

Naszą misją jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi. Dbanie o poprawę jakości ich życia, leczenie objawów, utrzymanie dobrostanu, niedopuszczenie do bólu.

Pomagamy przywrócić naszym małym Podopiecznym radość dzieciństwa, a Rodzicom i Rodzeństwu podarować bezcenny czas na miłość. Umożliwiamy naszym Podopiecznym przebywanie w najnaturalniejszym i najbezpieczniejszym dla nich miejscu – w domu.

Bo  w domu najlepiej…

W CZYM MOŻESZ POMÓC?

Wspierając nas, pomagasz nam zapewnić najlepszą opiekę medyczną i najlepszej jakości sprzęt medyczny dla naszych Podopiecznych. Pomagając nam, pomagasz też w spełnianiu dziecięcych marzeń.

 

18 Stałych Pomagaczy
Katarzyna
50 zł miesięcznie