Obudzić malutkie nóżki

Zbiórka na cel: Terapia komórkami macierzystymi, kontynuacja
Amelia Pastalska
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 481 osób
64 103 zł (100,08%)

Amelia Pastalska

Rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, stopy końsko-szpotawe

Krotoszyn, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 03 Września 2014
Zakończenie: 12 Grudnia 2016

Rezultat zbiórki

3 września 2015 roku Amelka miała ostatnie, piąte podanie komórek macierzystych. Amelia dała radę jak zawsze, tym razem zero temperatury, zero wymiotów - wulkan energii - na każde podanie inaczej reagowała. 

Efekty? wielkie WOW! Lekarze nie wierzą w to, jaką moc mają komórki w przypadku dzieci z RKiW, a jednocześnie są zdumieni - cieszą się, żemetoda eksperymentalna działa. Przed nami pół roku przerwy, które musimy wykorzystać na ciężką rehabilitację.
 

To, co sie działo przez ten czas, jest cudem.. cudem, który powstał dzięki Wam. Bez Was, waszych wpłat, modlitw i trzymania kciuków nie udałoby się. Ja dzisiaj poraz drugi w życiu - pierwszy raz był w dniu urodzin Amelki, jestem najszczęśliwszą matką na świecie. Mamy wiele zmian po podaniach... Układ pokarmowy, nerki, wątroba, rozwój intelektualny... Ale dzisiaj możemy ogłosić, gdyż zostało to potwierdzone przez lekarzy: Mamy zmiany w nóżkach! Minimalne, a jakże ogromne zmiany! Napięcie, ruchomość, odpowiedź na bodźce... Same plusy! Tak pięknie poruszająca się stópka i paluszki! Cieszcie się razem z nami, gdyż to wspólne dzieło!

Malwina, mama Amelki

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 3 481 osób
64 103 zł (100,08%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość