Ta dzielna dziewczynka Cię potrzebuje! Pomoc dla Amelki!

Amelka Słany

Ta dzielna dziewczynka Cię potrzebuje! Pomoc dla Amelki!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390864
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, specjalistyczne terapie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Amelka Słany, 21 miesięcy
Tychy, śląskie
Choroby neurologiczne, inne, w tym schorzenia: endokrynologiczne, metaboliczne, zaburzenia enzymatyczne, choroby zakaźne i odzwierzęce, zeszpecenia, choroby układu krwiotwórczego
Rozpoczęcie: 20 Listopada 2023
Zakończenie: 20 Lutego 2024

Opis zbiórki

Amelka przyszła na świat za wcześnie, z bardzo niską masą urodzeniową. Z tego powodu nasza dziewczynka mierzy się z wieloma problemami. Prosimy o pomoc! Tak bardzo chcemy, żeby rozwijała się jak najlepiej! Walczmy o jej przyszłość!

Córeczka ma 21 miesięcy. Od roku posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Ma zespół Turnera, nerkę podkowiastą, wadę serduszka, obniżone napięcie mięśniowe. Dwa razy miała podcinane wędzidełko…

Amelia Słany

Rozwój mowy naszej córeczki jest bardzo opóźniony. Prawdopodobnie dużą przeszkodę stanowi płyn znajdujący się w uszkach. Niedługo czeka ją drenaż. Korzystamy też z pomocy neurologopedy. Amelka ma wykonywany masaż i elektrostymulację mięśni twarzy oraz okolic prawego oczka. 

Walczymy też o każdy dodatkowy kilogram wagi i centymetr wzrostu córeczki. Czekamy na decyzję komisji w sprawie zakwalifikowania Amelki do leczenia hormonem wzrostu. 

Nasza dziewczynka jest bardzo pogodna i radosna. Uwielbia ludzi i zwierzęta. Jest otwarta i bardzo odważna. Każdego dnia uczy się nowych rzeczy. Wierzymy, że z Wasza pomocą będzie mogła rozwijać się i poznawać świat. Z całego serca prosimy Was o wsparcie! 

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390864
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki