Śmierć zagląda nam w oczy! Mamy bardzo mało czasu, by uratować Nastusię...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 18 574 osoby
489 764 zł (100,13%)
Zbiórka na cel
immunoterapia przeciwciałami anty-GD2

Anastazja Okońska, 3 lata

Białystok, podlaskie

Neuroblastoma IV stopnia

Rozpoczęcie: 4 Października 2018
Zakończenie: 5 Listopada 2018

Rezultat zbiórki

Kochani,

W ubiegłym tygodniu Anastazja zakończyła pierwszy (z pięciu) cykl immunoterapii przeciwciałami anty-GD2. W szpitalu jesteśmy od niespełna trzech tygodni, mimo... Dlaczego przebywamy tak długo? Ponieważ jej organizm się "zbuntował". Nastka przez kilka dni gorączkowała, bardzo spuchła, miała straszną wysypkę na całym ciele, a także bolały ją dłonie i stopy. Trzeba było również wymienić wkłucie centralne, ponieważ to, które miała od początku leczenia odmówiło posłuszeństwa.

Szczerze mówiąc nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać, jak będzie wyglądała immunoterapia. Teraz już wiemy i w naszym odczuciu jest to chyba najgorszy etap leczenia, głównie pod względem samopoczucia Nastki. Jednak pocieszający jest fakt, że zostały jeszcze tylko cztery cykle i podobno każdy następny jest lepiej tolerowany przez organizm.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim Darczyńcom, ponieważ bez Waszego wsparcia nie byłoby możliwe przeprowadzenie immunoterapii, która choć jest ciężka, ratuje życie naszego dziecka..."

Anastazja Okońska

Anastazja Okońska

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 18 574 osoby
489 764 zł (100,13%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość