Anastazja potrzebuje Twojego wsparcia – pomóż teraz❗️

Anastazja Feschenko

Anastazja potrzebuje Twojego wsparcia – pomóż teraz❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0136838
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Kontynuacja leczenia i rehabilitacji

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Anastazja Feschenko, 8 lat
Biała Cerkiew
Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego
Rozpoczęcie: 3 Kwietnia 2023
Zakończenie: 5 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Każdego dnia, w każdej minucie, jako rodzice ciężko chorego dziecka, błagamy Boga, by nie było już bólu, łez i tego panicznego lęku... Dzięki Wam udało nam się leczyć naszą córkę w jednej z najlepszych klinik na świecie!  Lekarze w Barcelonie uratowali Anastazji życie. Jednak to dopiero początek tej drogi... Teraz niezwykle konieczne jest, aby Anastazja jak najszybciej rozpoczęła bardzo rehabilitację!

Rehabilitację należy prowadzić cały czas, począwszy od samego początku leczenia. Ta rehabilitacja wymaga bardzo indywidualnego podejścia i nie wolno jej w żadnym wypadku przerywać. Nastka ma zaledwie 7 lat i jedyne, o czym marzy to życie!

Anastazja Feschenko

Od ponad roku Anastazja jest poddawana codziennym sesjom rehabilitacyjnym, aby wzmocnić jej mięśnie. Dzięki tej pomocy Instytut mógł zamówić specjalny rozrusznik przeponowy i podjąć próbę operacji płuc. Niestety pierwsza operacja nie przyniosła spodziewanego rezultatu. Nastusia była zbyt słaba, jeszcze niegotowa na samodzielne oddychanie.

Dlatego tak bardzo istotne jest, aby nie przerywać rehabilitacji. Choroba zabrała jej już dzieciństwo, ale razem możemy jeszcze uratować jej przyszłość. Wasza pomoc, wsparcie finansowe jest jedyną nadzieją. Tylko w ten sposób można opłacić rachunki na czas i kontynuować leczenie. 

Anastazja Feschenko

Życie postawiło nas w sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni kolejny raz prosić o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą kwotę, która możecie wpłacić na zbiórkę. Za każde udostępnienie, które pomoże rozpowszechnić informacje o córce....

Prosimy, poświęć chwilę swojego czasu, aby uratować życie tej cudownej, małej dziewczynki!

Rodzice

Anastazja Feschenko

➤ Wspieraj zbiórkę Nastki poprzez LICYTACJE

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0136838
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki