Andrzej potrzebuje naszego wsparcia, by móc o siebie zawalczyć!

Andrzej Łapiński

Andrzej potrzebuje naszego wsparcia, by móc o siebie zawalczyć!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0248872
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, dojazdy, wózek inwalidzki

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Andrzej Łapiński, 52 lata
Biłgoraj, lubelskie
Stan po covid-19, sarkoidoza, przewlekła niewydolność oddechowa
Rozpoczęcie: 13 Lutego 2023
Zakończenie: 17 Maja 2024

Opis zbiórki

Żyłem normalne. Pracowałem i byłem samodzielny. Często przebywałem wśród ludzi, zresztą wymagała tego moja praca... Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że życie może zmienić się w tak krótkim czasie i na taką skalę...

Przez kilkanaście lat pracowałem na poczcie jako kurier. Spełniałem się w niej, mogłem ją wykonywać, dziś jeszcze bardziej to doceniam! 

Po zachorowaniu na astmę oskrzelową, sarkoidozę, nadciśnienie i problemy ortopedyczne ze stawami odszedłem. Przemieszczanie się było na tyle utrudnione... Nie miałem wyjścia.

Niestety życie dalej mnie nie rozpieszczało i wszystkie nieszczęścia działy się lawinowo. Skręciłem już po raz kolejny staw skokowy. Na domiar złego zaraziłem się wirusem covid 19.

Od tamtej pory i lawinowo spadających na mój organizm diagnoz i chorób mój stan zdrowia się pogorszył...

Od czerwca 2022 mam przyznany umiarkowany stopień niepełnosprawności, a przynajmniej do czerwca 2024 żyję z zasiłku! 719 zł to wszystkie pieniądze, które wpływają na moje konto każdego miesiąca!

Opłacam jak każdy z nas czynsz, gaz — muszę gdzieś mieszkać. Do tego dochodzą wydatki na leki i właściwie nie zostaje mi już nic, nawet na jedzenie... 

Chodzę o kulach, mam problem z poruszaniem się, lekarze do chwili obecnej nie zdiagnozowali przyczyny choroby... Przede mną kolejne wydatki — wizyty u specjalistów, dojazdy, zakup wózka inwalidzkiego... Nie chcę rezygnować z siebie i ze swojego zdrowia. 

Proszę, jeśli możesz... Pomóż mi walczyć o jutro!

Andrzej

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0248872
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki