Bez pilnej rehabilitacji nie stanę na nogi... Bardzo proszę o pomoc❗️

Andrzej Szymczyszyn

Bez pilnej rehabilitacji nie stanę na nogi... Bardzo proszę o pomoc❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0227413
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja ortopedyczna, wizyty po operacji, transport do kliniki, rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Andrzej Szymczyszyn, 26 lat
Boguszów Gorce, dolnośląskie
Dziecięce porażenie mózgowe
Rozpoczęcie: 18 Października 2022
Zakończenie: 16 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Choć jestem jeszcze tak młody, choroba spowodowała, że moje ciało odmawia mi posłuszeństwa. Na co dzień zmagam się z dziecięcym porażeniem mózgowym, nadciśnieniem, mam także niedowład czterokończynowy.

Najbardziej boli fakt, że choroba nie odpuści nigdy. Już zawsze moja codzienność będzie kręcić się wokół lekarzy, leków, rehabilitacji, czy szpitali... I chociaż tak bardzo bym chciał chociaż przez jeden dzień poczuć, co to znaczy być zdrowym człowiekiem, wiem, że to się nigdy nie wydarzy...

To dzięki walce moich rodziców i mojej długotrwałej rehabilitacji udało mi się odzyskać w miarę normalne życie, bo choroba nie daje o sobie zapomnieć. Od kilku lat zmagam się ze strasznym bólem prawej stopy, który uniemożliwia mi normalne życie, a chociażby krótki spacer stanowi wyzwanie. Po wielu wizytach u lekarzy i diagnostyce okazało się, że mam bardzo duże zmiany zwyrodnieniowe, które powodują ból. Lekarz zakwalifikował mnie do operacji artrodezy, czyli usztywnienia stopy. Informacja ta bardzo mnie ucieszyła, ale tylko na chwilę. Termin operacji na NFZ został wyznaczony dopiero za 5 lat! Dla mnie to kolejne lata cierpienia i kolejne dawki silnych leków przeciwbólowych... 

Po tej wiadomości postanowiłem skonsultować się z lekarzami z prywatnej kliniki w Poznaniu. Zakwalifikowano mnie do szybszej operacji, której termin wyznaczono na początek lutego 2024 roku.

Wiąże się ona jednak z wysokimi kosztami. Do tego dojazdy, rehabilitacja... Proszę z całego serca o wsparcie. Za każdą wpłatę czy udostępnienie pięknie dziękuję. Zapraszam również do wsparcia mojej zbiórki poprzez licytacje.

Andrzej

Andrzej Szymczyszyn

Licytacje dla Andrzeja

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0227413
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki