Niepełnosprawność nie może przejąć nade mną kontroli! Pomóż!

Aneta Jacyno

Niepełnosprawność nie może przejąć nade mną kontroli! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0191999
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Aneta Jacyno, 47 lat
Bolesławiec, dolnośląskie
Stan po udarze
Rozpoczęcie: 11 Marca 2022
Zakończenie: 17 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Już niedługo minął dwa lata od kiedy moje życie niemal całkowicie się zmieniło. Ciężko pogodzić się z myślą, że już nic nie będzie takie same jak przed tragicznym wydarzeniem… Mogę jedynie żyć z nadzieją, że ciężka rehabilitacja pozwoli mi, chociaż w połowie wrócić do tego jak funkcjonowałam wcześniej. 

W czerwcu 2020 roku moje życie przewróciło się do góry nogami. Przeszłam udar, którego konsekwencją jest sparaliżowana lewa strona ciała. Do tamtego momentu myślałam, że wszelkie zło i choroby będą trzymać się z daleka ode mnie, niestety, dziś, jak nigdy wcześniej wiem, że się myliłam... 

Aneta Jacyno

Paraliż lewej strony spowodował także ogromne problemy z mową. Pisząc to mam łzy w oczach. Z trudnością wymawiam pojedyncze wyrazy. W codziennym życiu ciężko zakomunikować mi moje potrzeby i troski. Bywają dni, że jedyną możliwością komunikacji jest wysłanie krótkiej wiadomości do najbliższych. By wiedzieli, co mi jest lub co po prostu w danej chwili potrzebuję.

Choć jest mi naprawdę ciężko, wciąż chcę patrzeć w przyszłość z optymizm i nawet jeśli nigdy nie odzyskam sprawności sprzed udaru, wierzę, że jeszcze może być dobrze… Jeszcze tyle rzeczy do zrobienia przede mną. Mam dla kogo żyć! Kochana mama i synek mnie potrzebują. Nie mogę dopuścić, by choroba odebrała im sprawną mnie. 

Koszty leczenia i rehabilitacji przerastają mnie. Za mną już 5 turnusów rehabilitacyjnych, nie wiem ile jeszcze przede mną… Ale to właśnie one dają mi największą szansę na poprawę sprawności i codzienne funkcjonowanie.

Dziś niektórych potrzeb po prostu nie mogę zaspokoić, ponieważ nie stać mnie na to... Chciałabym być bardziej niezależna, nie dodawać moim najbliższym ciężaru finansowego. Dlatego bardzo proszę o pomoc! Wierzę w dobro, które zawsze zwycięża!

Aneta   

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0191999
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki