Przeżyła wypadek samochodowy na własnym podjeździe! Teraz błaga o pomoc w walce o powrót do sprawności...

Angelika Mruzek

Przeżyła wypadek samochodowy na własnym podjeździe! Teraz błaga o pomoc w walce o powrót do sprawności...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0248658
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Angelika Mruzek, 36 lat
Bojanòw, śląskie
Stan po urazie wielomiejscowym - zwichnięcie kręgów kręgosłupa, wstrząs neurogenny, porażenie kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 20 Stycznia 2023
Zakończenie: 23 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Moja żona miała wypadek samochodowy. Przed własnym domem, na własnym podjeździe! Brzmi to niewiarygodnie, wręcz surrealistycznie, a jednak się wydarzyło. I niestety zmieniło nasze życie o 180 stopni…

Angelika pojechała autem coś pozałatwiać. Podjechała pod dom, otworzyła bramę, wjechała do środka i poszła ją zamknąć. W międzyczasie, jak każdy z nas, myślała już, co najpierw musi zrobić po powrocie, układała plan dalszej części dnia. Nie widziała i nie czuła zagrożenia. Przecież właśnie wróciła, więc cóż się może wydarzyć na własnym podwórku?

Jakże błędne to było założenie! W jej własnym samochodzie najprawdopodobniej wyskoczył bieg i samochód potoczył się wprost na nią! Niby nie osiągnął wielkiej prędkości (na szczęście!), ale wciągnął ją pod koło, nim zdążyła w ogóle zareagować, choćby odskoczyć! Nie mogła tego przewidzieć, a skutki tego zdarzenia są widoczne i odczuwalne do dziś…

Wypadek ten spowodował, że ma przerwany rdzeń kręgosłupa na wysokości C5 – C6. Na ten moment przebywa jeszcze w szpitalu w Sosnowcu. Niemniej prosto z niego chcielibyśmy, aby wyjechała do Ośrodka Rehabilitacji, ponieważ jest to kontynuacją jej leczenia. Codzienna rehabilitacja jest jedynym sposobem na przywrócenie jej sprawności w rękach i być może… w nogach. 

Choć mówi się, że zdrowie jest bezcenne, to akurat kondycja zdrowotna mojej żony została wyceniona na około 30.000 złotych na miesiąc! To dla mnie zbyt duża kwota, a przecież muszę i CHCĘ jej pomóc. 

Dlatego bardzo proszę – pomóż mi w tym. Niech ten nieszczęśliwy wypadek nie przekreśli jej szczęśliwej przyszłości.

Krzysztof, mąż Angeliki

Angelika Mruzek

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0248658
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki