Jeżeli rehabilitacja zostanie wstrzymana, wszystko może przepaść!

Ania Fabjańska

Jeżeli rehabilitacja zostanie wstrzymana, wszystko może przepaść!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0054379
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Ania Fabjańska, 10 lat
Głogów, dolnośląskie
Niedorozwój nerwów wzrokowych, moczówka
Rozpoczęcie: 20 Lutego 2023
Zakończenie: 24 Maja 2024

Opis zbiórki

Ania bardzo potrzebuje rehabilitacji, która nagle stała się dla mnie nieosiągalna do opłacenia. Z Waszą pomocą zrobiłam już dużo. Nie mogę dopuścić do sytuacji, gdzie wszystko legnie w gruzach…

Na początku pragnę podziękować, że wspieraliście nas podczas poprzedniej zbiórki. To dzięki Wam Ania rozpocznie w czerwcu proces leczenia za granicą! Gdyby nie Wy, boję się pomyśleć, w jakim miejscu teraz byśmy były…  

Mimo mojej nadziei, pojawiły się kolejne trudności, a rehabilitacja córeczki może stanąć w miejscu… Okazało się, że diametralnie wzrosła odpłatność za ośrodek, do którego Ania uczęszcza!

Anna Fabjańska

Miesięczny koszt wraz z wyżywieniem wynosi niemal 1000 zł! Niestety do tego dochodzą opłaty za leki, pieluchy, dojazdy do specjalistów. Co 4 tygodnie jeździmy także do  kliniki endokrynologii, w celu kontroli oraz podania zastrzyku hamującego przedwczesne dojrzewanie. 

Koszty, które ponosimy są dla mnie zbyt dużym obciążeniem. A przede mną jeszcze cały proces leczenia córki. Obawiam się, że koszty mogą cały czas rosnąć… Dlatego ponownie staję przed Wami z jedna, jedyną prośbą – pomóżcie mi uratować zdrowie mojej małej córki. Otrzymałyśmy z Anią od Was nadzieję, nie pozwólcie, aby teraz coś ją nam zabrało!

Kamila, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0054379
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki