9 kwietnia prawdziwym dniem pełnym wrażeń dla dzieci z domów dziecka! ;)

magdagibek
organizator skarbonki

Kochani!  

Jestem wolontariuszką akcji Anioł w Krakowie organizowanej przez Stowarzyszenie Budujemy Nadzieję założone kilka lat temu przez studentów z Krakowa. W ramach akcji organizujemy w każdym miesiącu dzieciom z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji majątkowej dzień pełen atrakcji! Najbliższy już w tę sobotę, tj. 9 kwietnia.   

Kto będzie uczestniczył w akcji? Dzieci z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Dunajewskiego w Krakowie, Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia SS Służebniczek NMP przy ul. Lenartowicza w Krakowie oraz Świetlicy Środowiskowej "Dobry Start" w Skawinie. Sami fantastyczni młodzi ludzie, to pewne! :D   

Ile i na co wstępnie potrzebujemy? Park Wodny (1000 zł), film Kung Fu Panda 3  w Multikinie  (450 zł), zajęcia plastyczne w ARS (100 zł) oraz posiłek w McDonalds (600 zł). Uwaga! Liczymy, że uda nam się uzyskać zniżki na powyższe atrakcje i wtedy koszty się zmniejszą (złożyliśmy pisma, czekamy na decyzje). Jeśli taka sytuacja nastąpi, nadwyżkę, którą uzbieramy, przekażemy na następną organizowaną przez nas akcję (w planach m.in. paintball).   

Czasu zostało niewiele, ale mamy nadzieję, że uda nam się zebrać pieniądze i wywołać na twarzach naszych podopiecznych uśmiech od ucha do ucha! Gorąco prosimy o wsparcie oraz zapraszamy do odwiedzin na naszym facebookowym fanpage’u Anioł w Krakowie! :)

Wsparli

100 zł

Wpłata anonimowa

500 zł

Agnieszka Balaban

20 zł

A. Cieśla

Dobrze, że jesteście!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)
10 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Kolega

Super pomysł
10 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
51%
1 110 zł Wsparło 29 osób CEL: 2 150 ZŁ