Oczka Bruna

Nadia Stasiak
organizator skarbonki

Kochane Anioły Nadii! Mam dla Was ważną informację!!!
Już prawie rok minął od kiedy dzięki Wam udało się z sukcesem zakończyć zbiórkę Nadii. Dzięki Waszym wspaniałym sercom Nadusia otrzymała szansę na operację i zmianę jakości życia. Dziękuję Wam już pewnie setny raz!
Wczoraj poznałam rodziców Brunia i jego historię. Brunio ma 14 miesięcy (jest tylko miesiąc starszy od mojego Nikosia) i jest chłopcem, którego uśmiech, a szczególnie dołeczek na policzku, skradnie każde serce . Niestety ten pogodny chłopczyk, pomimo swojego młodego wieku, ma bardzo poważny problem (tak, takie maluchy mogą mieć problemy większe niż my, dorośli ). Brunio od prawie roku walczy ze złośliwym nowotworem siatkówki - siatkówczakiem. Jest to nowotwór, który na złość zamieszkał w jego obu błękitnych oczkach . Od samego początku, pomimo wielu trudów, leczenie przebiegało zgodnie z planem. Niestety w ostatnim czasie sytuacja się skomplikowała i droga do osiągnięcia sukcesu się wydłużyła. W związku z tym postanowiłam aby grupa, która tak mocno wspierała Nadię, mogła teraz pomóc Bruniowi.
Dziś jest Wigilia , wielu z Was czeka na spotkanie z bliskimi, być może wymarzone prezenty . Brunio i jego rodzice, czekają tylko na jeden prezent, ale jakże ważny - świadomość że jego zdrowiu i wzrokowi już nic nie zagraża. W związku z tym, Anioły , bardzo proszę pokażmy na co Nas stać i pomóżmy tym razem temu Maluchowi. Niech chłopiec ma szanse zobaczyć jak piękny jest świat!
Założyłam skarbonkę w imieniu Aniołów Nadii specjalnie dla Brunia. Pokażmy jaka jest w nas moc i zapełnijmy tę skarbonkę bo mamy czas tylko do końca stycznia.
https://www.siepomaga.pl/anioly-nadii-oczka-bruna

Wsparli

30 zł

Ewa Dalewska

Dopłata do Babolata 🎾🎾🎾
350 zł

Kacper R / nalewka

20 zł

Wpłata anonimowa

Dobro wraca :)
280 zł

Dorota Gratka

40 zł

Ewa Dalewska

Spódniczka
200 zł

Rafal Cha

Voucher na Wystawe Ikon Motoryzacji

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
124%
37 490,21 zł Wsparło 330 osób CEL: 30 000 ZŁ
Wesprzyj