Dla Kajtusia - potrzebuje naszej pomocy

Anna Poniatowska
organizator skarbonki

To moja druga zbiórka na siepomaga.pl. 

Jeśli nie chce Wam się czytać tekstu - obejrzyjcie film, który umieszczam poniżej. 

Potrzebującym jest Kajtek chory na Epidermolysis Bullosa - pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Czyli ponownie dzieciaczek o skórze delikatnej jak skrzydła motyla, która pęka pod niewielkim naciskiem, nie „trzyma” się ciała, odwarstwia, a co najgorsze, goi się bardzo ciężko…

Codzienność Kajtka mocno różni się od tej, którą żyją jego rówieśnicy. On naprawdę nie wymiotuje aż tak często krwią. Zdarza się, gdy ma pęcherze w przełyku i one pękną. Ale przełyk się jeszcze nie zrósł, więc nie jest tak źle… – problemy „ normalnego” niejadka zdają się być niczym. - Czy Kajtek mówi? Tak, mówi, bardzo dużo już mówi… Tylko język przez to, że tworzą się na nim rany, zaczyna przyrastać do dolnego podniebienia, więc mówi troszkę niewyraźnie. Kąciki ust pękają i zrastają się coraz bardziej. Przez to buźka Kajtka jest zdecydowanie mniejsza niż u innych dzieci. Nie zje zupy przy użyciu dużej łyżki. Jego buźka po prostu by się rozerwała.

Ośmielam się Was prosić wsparcie. Kwota, którą postanowiłam uzbierać nie jest wprawdzie zbyt imponująca - ale jeśli uda się ją uzbierać szybciej to ponowię akcję, z wyższą kwotą. Zachęcam wszystkich do wpłat ( poprzez moją skarbonkę lub poza – jak wolicie ) i rozpowszechnienia tej informacji - wspólnie możemy zmienić los Kajtusia i zakończyć jego cierpienie. Bardzo dziękuję w imieniu Kajtka i jego rodziny.

Anka

ps. można pomóc również sms'em 

SMS charytatywny dla Kajtka

numer: 72365 o treści: SIEPOMAGA (2 zł+VAT)

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
50 zł Wsparła 1 osoba CEL: 1 000 ZŁ