Pomóż mamie dziewiątki dzieci odzyskać zdrowie i pełnię sił❗️

Anna Cendrowska

Pomóż mamie dziewiątki dzieci odzyskać zdrowie i pełnię sił❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0063818
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna terapia wspomagająca leczenie onkologiczne

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Sedeka
Anna Cendrowska, 50 lat
Warszawa, mazowieckie
Nowotwór złośliwy sutka
Rozpoczęcie: 29 Marca 2022
Zakończenie: 5 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Mam na imię Ania. Jestem żoną, mamą dziewiątki dzieci i osobą, która przez ostatnie kilka lat próbowała na różne sposoby pokonać niezwykle groźnego i podstępnego przeciwnika, jakim jest rak piersi.

Po wykryciu nowotworu od razu przeszłam operację i zostałam poddana agresywnej chemioterapii. Niestety, po kilku miesiącach leczenia mój organizm zaczął odrzucać leczenie. Pojawiły się coraz silniejsze reakcje anafilaktyczne i w pewnym momencie lekarze musieli przerwać leczenie, bo byłam już niemal po drugiej stronie... Sił dodawała mi moja rodzina i myśl, że mam dla kogo żyć. Nie poddałam się nawet na chwilę.

Anna Cendrowska

Po wielu próbach i kolejnych terapiach chciałabym napisać, że całkowicie pokonałam chorobę... Niestety czasami skutki uboczne leczenia są bardzo silne, a ja doświadczam słabości, która mi uświadamia, że walka o powrót do zdrowia wciąż trwa.

Przez te kilka lat powoli docierało do mnie to, jak ważna w leczeniu nowotworów jest dieta, suplementacja i - może niektórzy się zdziwią - aktywność fizyczna. Tak, właśnie wysiłek fizyczny, na który zmęczeni i wyniszczeni chorobą najczęściej nie mamy już siły. Wydaje się to takie proste, ale często jest niewykonalne. Brakuje nam wiary, że takie proste metody mogą naprawdę zdziałać cuda. Po latach walki wiem, jak ważne jest też właściwe żywienie w czasie choroby i wykluczenie produktów stymulujących wzrost komórek nowotworowych.

Drodzy Darczyńcy, wiem, że nie jest to dobry czas, aby prosić Was o pomoc... Od kilku tygodni wszyscy żyjemy w lęku i niepewności w związku z sytuacją na Ukrainie. Mam jednak świadomość, że bez Waszego wsparcia nie będę w stanie kontynuować leczenia. Potrzebuję środków na zakup suplementów, na nierefundowane badania i kolejny turnus zdrowotny. Każdy, kto zetknął się z poważną chorobą, dobrze wie, o jakich kosztach piszę. Niestety większość z nas, aby przyspieszyć i pogłębić diagnostykę, finansuje wiele badań i leków z własnych środków.

Anna Cendrowska

Proszę, pomóżcie mi powrócić do pełni sił i odzyskać równowagę, abym ja również mogła służyć wsparciem dla innych ludzi. Bardzo chciałabym pomagać pacjentom onkologicznym przejść przez trudny czas choroby i dzielić się moimi doświadczeniami. Dobrze wiem, jak ważne jest wsparcie i rozmowa z drugim człowiekiem, a zwłaszcza z kimś, kto sam ma za sobą to niezwykle trudne doświadczenie choroby nowotworowej. 

Ja i moja rodzina będziemy wdzięczni za każdą pomoc, za wsparcie, za każdą darowiznę, za każde udostępnienie, za każde dobre słowo, za modlitwę...

- Ania

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0063818
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki