Choroby nie mogą zamknąć mnie w domu! Pomocy!

Anna Osowska

Choroby nie mogą zamknąć mnie w domu! Pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0177923
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Elektryczny wózek inwalidzki

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Anna Osowska, 66 lat
Wrocław
Mażdżyca, cukrzyca insulinozależna, przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 12 Września 2023
Zakończenie: 12 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie! Proszę, bądźcie ze mną dalej! Niestety, ciągle brakuje mi środków, żeby zakupić elektryczny wózek inwalidzki... Bez niego, nie mogę być samodzielna! Pomocy!

Moja historia

Od wielu lat walczę o swoje zdrowie. To naprawdę trudna droga i czasami brakuje mi już sił. Choroba odbiera mi sprawność i radość z życia… Cierpię na miażdżycę tętnic. Jestem już po amputacji prawej nogi! W przeszłości przebyłam kilka zawałów serca i udar niedokrwienny mózgu… Pomocy!

Jakby tego było mało, jakiś czas temu zdiagnozowano u mnie cukrzycę insulinozależną, która już spowodowała chorobę nerek. 

Mam dopiero 66 lat… To nie jest jeszcze wiek, by pozostać zamkniętym w domu, we własnym łóżku. Chcę dalej być samodzielna, móc cieszyć się kolejnymi latami, a przede wszystkim czasem spędzonym z wnukami. Bardzo pomaga mi mój mąż, ale z jego zdrowiem też jest coraz gorzej. 

Niestety, nie jestem już w stanie samodzielnie poruszać się na zwykłym wózku inwalidzkim. Moja prawa ręka jest praktycznie niesprawna. Jej stan pogorszył się w bardzo szybkim tempie... To bardzo utrudnia mi codzienność. Moim największym koszmarem jest bycie uzależnioną od innej osoby. Mimo chorób pragnę zachować samodzielność, na tyle, na ile jest to możliwe.

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Aby móc jak najlepiej funkcjonować, potrzebuję elektrycznego wózka inwalidzkiego. Niestety moja skromna renta nie jest w stanie pokryć tak dużego wydatku. Nowy sprzęt bardzo ułatwi mi codzienność i da szansę na w miarę normalne życie!

Anna

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0177923
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki