Pomóż mi powstrzymać chorobę, która zabija moje dziecko❗️

Antek Bartczak

Pomóż mi powstrzymać chorobę, która zabija moje dziecko❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0087015
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Podanie immunoglobulin, zakup leków i suplementów, badania rehabilitacja, wizyty

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Antek Bartczak, 6 lat
Miłobądz, pomorskie
Dziecięce Porażenie Mózgowe, padaczka, autoimmunologiczne zapalenie mózgu
Rozpoczęcie: 7 Kwietnia 2023
Zakończenie: 9 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Jest źle. Na naszej drodze, pojawiła się przeszkoda. Jeżeli jej nie pokonamy, nigdy nie uda nam się ruszyć z miejsca! Gorzej, mój syn może umrzeć! 

Ten rok zaczął się dla nas źle. Antoś zachorował na autoimmunologiczne zapalenie mózgu! Doszło do tego, że w wyniku przebytej infekcji, jego mózg zaczął produkować przeciwciała, które zabijają połączenia nerwowe w mózgu!

To brzmi strasznie! I faktycznie takie jest. Każde, nawet najmniejsze przeziębienie, każda alergia, uczelnie może spowodować nieodwracalne zmiany, a nawet ŚMIERĆ mojego dziecka!

Antoni Bartczak

To nie wszystko. Wszelkie infekcje zabierają wszystko, co do tej pory udało nam się wypracować podczas rehabilitacji. Umiejętności, których mój synek się nauczył mogą zniknąć, jeżeli nie pokonamy tej okrutnej choroby!

Lekarze mówią, że rokowania są dobre, pod warunkiem że jak najszybciej rozpoczniemy leczenie! W tym przypadku liczy się każda minuta i to dosłownie!

Antoni Bartczak

Przed Antosiem trudny czas. Co 4 tygodnie będzie musiał być hospitalizowany i podłączany do kroplówki. Boli mnie serce, gdy pomyślę, jak mój syneczek będzie musiał walczyć ze strachem i łzami, gdy zobaczy te wszystkie igły!

Doszło do tego, że organizm Antosia atakuje sam siebie. Trzeba to przerwać! Błagam, pomóż mi wyleczyć moje dziecko! Tu chodzi o jego życie i przyszłość! 

Mama Antosia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0087015
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki