By cukrzyca nie odebrała smaku dzieciństwa – Pomagamy Antosi❗️

Antosia Marczak

By cukrzyca nie odebrała smaku dzieciństwa – Pomagamy Antosi❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0301044
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Pompa insulinowa

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Antosia Marczak, 8 lat
Łódź, łódzkie
Cukrzyca typu 1
Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2023
Zakończenie: 1 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Od 16 miesiąca życia Antosia choruje na cukrzycę typu I. Choroba sprawia, że mimo młodego wieku córeczka musi bardzo pilnować swojej diety, a podawanie insuliny niemal dosłownie uwiązuje nas w jednym miejscu.

Obecnie mamy pompę insulinową starego typu, która jednak nie pomaga nam utrzymywać dobrego poziomu cukru. Kiedy mąż pracuje, ja muszę być stale w pogotowiu, by podać Antosi insulinę.

Antonina Marczak

Ta sytuacja wymaga ode mnie ciągłego przychodzenia do szkoły czy obecności nawet na wyjściach klasowych i wycieczkach, ponieważ Antosia nie da rady obsługiwać pompy sama. Nie mogę przez to wrócić do pracy.

Dlatego chcielibyśmy kupić pompę, która ma tak zwaną „pętlę” i sama wyrównuje cukier oraz ma możliwość podania insuliny zdalnie. To naprawdę wielka pomoc, bo Antosia bardzo denerwuje się, kiedy inni pytają ją o pompę i chorobę. Dla 8-letniej dziewczynki to ogromny stres.

Antonina Marczak

Nowa pompa jest jak sztuczna trzustka. Dzięki niej córeczka będzie mogła funkcjonować niemal tak, jakby nie była chora. Zwracamy się do Was o pomoc. Koszt zakupu nowej pompy jest ogromny, ale to szansa dla Antosi, by mogła cieszyć się dzieciństwem pomimo choroby.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0301044
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki