Pomóżmy mu walczyć... Przyszłość Antosia ma wysoką cenę❗️

Antoś Debrzak

Pomóżmy mu walczyć... Przyszłość Antosia ma wysoką cenę❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0228338
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Antoś Debrzak, 15 miesięcy
Nozdrzec, podkarpackie
Przepuklina oponowo-rdzeniowa, pęcherz neurogenny, niedowład kończyn dolnych, rozszczep kręgosłupa
Rozpoczęcie: 18 Października 2022
Zakończenie: 2 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Antoś nie ma nawet pół roku, a już wiemy, że rehabilitacja będzie stałym elementem jego życia. Już zawsze będziemy się więcej martwić, więcej kontrolować i prawdopodobnie będziemy musieli zawsze być obok... Jego przyszłość jest w naszych rekach. 

Gdy dowiedziałam się o ciąży, byłam taka szczęśliwa! Z uśmiechem i wzruszeniem wyobrażałam sobie naszą codzienność po narodzinach synka. Wszystkie te obrazki wypełnione były ogromnym ciepłem i szczęściem.

Życie jednak dotkliwie zweryfikowało moje marzenia. Synek urodził się chory. Gdy przyszedł na świat szybko łzy wzruszenia, zamieniły się w rozpaczliwy płacz.

Antoś Debrzak

Antoś urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową i współistniejącym wodogłowiem. Już w pierwszej dobie życie przeszedł pierwszą operację! Zamiast trzymać synka w ramionach, musiałam go oddać na zimny stół operacyjny...

Przetrwaliśmy najgorsze. Antoś od samego początku wykazuje ogromną wolę walki i siłę. Ja próbuję mu dorównać. Synek już dziś wymaga stałej rehabilitacji oraz opieki wielu specjalistów.

Kolejne lata życia spędzi na ćwiczeniach, a lekarze będą jego najlepszymi przyjaciółmi. Zrobię jednak wszystko, by zapewnić mu jak najlepszy rozwój i cudowne życie.

Twoje wsparcie bardzo mi w tym pomoże.

Dorota, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0228338
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki