Antoś na drodze ku lepszej przyszłości!

Antoni Michalski

Antoś na drodze ku lepszej przyszłości!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222547
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Antoni Michalski, 2 latka
Płużnica, kujawsko-pomorskie
Wrodzona wada rozwojowa mózgu, epilepsja
Rozpoczęcie: 13 Września 2022
Zakończenie: 1 Października 2023

Opis zbiórki

Antoś to nasz kochany trzeci Skarb, który od urodzenia zmaga się z poważnymi chorobami. Antek jest maleńkim chłopcem cierpiącym na padaczkę lekooporną i wrodzoną wadę mózgu.

Obecnie jest po 2. operacjach, które mają pomóc mu w lepszym funkcjonowaniu. Niestety, aby tak było, potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Przy operacji doszło do lewostronnego niedowładu, który trzeba bardzo mocno stymulować, aby mózg przypomniał sobie o drugiej stronie ciała. My jako rodzice staramy się codziennie ćwiczyć, jednak to nie jest to samo, co ćwiczenia z profesjonalistą....

Antoś podlega bardzo restrykcyjnej diecie ketogennej, która ma przyczynić się do poprawy stanu zdrowia. Często też trafia do szpitala. Święta Bożego Narodzenia musieliśmy spędzić na oddziale, z dala od rodzeństwa i taty Antosia. Powodem był atak wirusa RSV, który spowodował zapalenie oskrzeli połączone z zapaleniem płuc... Niezbędna była rehabilitacja oddechowa.

Antek przeszedł już bardzo wiele w swoim krótkim życiu. Proszę Ciebie, człowieka o dobrym sercu o pomoc, aby mój synek mógł cieszyć się dzieciństwem, bawić się ze swoim rodzeństwem, żyć częścią rodzinnego życia.

Agnieszka i Michał, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222547
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki