Wyścig z czasem❗️Leczenie musi rozpocząć się natychmiast!

PILNE!
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 932 osoby
288 946 zł (37,37%)
Brakuje jeszcze 484 144 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0120196 Antoś
Zbiórka na cel
Chemioterapia dotętnicza

Antoś Zieliński, 3 latka

Kiełpino, pomorskie

Nowotwór złośliwy oka - siatkówczak

Rozpoczęcie: 1 Kwietnia 2021
Zakończenie: 30 Kwietnia 2021

Poprzednie zbiórki

425 962,11 zł (107,07%)
Leczenie siatkówczaka u profesora Abramsona w Nowym Jorku

4 656

04.03.2021 - 29.03.2021

Leczenie siatkówczaka u profesora Abramsona w Nowym Jorku

4 656

425 962,11 zł

04.03.2021 - 29.03.2021

07 Kwietnia 2021, 11:06
Powiększamy zbiórkę o kolejne podania chemii dotętniczej❗️Antoś walczy...

W tym tygodniu Antoś dostanie pierwszą chemię dotętniczą w NewYork-Presbyterian, którą będziemy mogli opłacić dzięki środkom ze zbiórki.

Niestety, wiemy już, że takich podań synek będzie musiał mieć nawet 4, a to znacznie zwiększa koszty leczenia… Musimy powiększyć kwotę zbiórki i wciąż z całego serca prosimy o pomoc! 

Antoś Zieliński

Standardowo jeden cykl obejmuje trzy chemie dotętnicze, natomiast czwarta stosowania jest wówczas, gdy guzy są duże i konieczne jest podanie dodatkowej chemii „na wszelki wypadek”. U Antosia w lewym oku jest duży guz oraz mnóstwo rozsiewów, dlatego leczenie będzie dłuższe. 

To jednak nie koniec kosztów… Będziemy musieli kupić leki, ale jeszcze nie wiemy, jaka będzie ich cena. 

Antoś Zieliński

Przed nami trudna i długa walka z nowotworem. Walka, w której stawką są oczy i wzrok naszego synka, cała jego przyszłość…

Prosimy Was o pomoc, bo bez leczenia w klinice dra Abramsona Antoś nie ma żadnych szans. To nasza ostatnia, jedyna nadzieja… Bądźcie z nami.

Bardzo pilne! Antoś jest już w USA! Po pierwszych badaniach lekarze chcą jak najszybciej podać chemię bezpośrednio do guza w oczku - tego nie obejmował pierwszy kosztorys, a zapłacić za pierwsze podanie trzeba jak najszybciej! Prosimy o pomoc!


Dzięki Wam, dzięki pierwszej zbiórce, wylecieliśmy do USA, gdzie dr Abramson podjął się ratowania oczek i wzroku Antosia. Leczenie w Polsce nie przyniosło rezultatów, dlatego polecieliśmy na drugi koniec świata, do najlepszej kliniki - to jedyna szansa naszego synka!

Antoś Zieliński

31 marca Antoś miał badania dna obu oczu. Dr Abramson podjął się ratowania lewego oczka przed jego usunięciem, jednak konieczne jest rozpoczęcie chemioterapii dotętniczej, wykonywanej w szpitalu obok tj. NewYork-Presbyterian. Koszt jednego zabiegu to ponad 45 000 USD!

Antoś prawdopodobnie będzie potrzebował 3 podań, jednak na ten moment mamy kosztorys tylko na jedno, dlatego już ruszamy ze zbiórką. Nie możemy czekać...

Dodatkowo dr Abramson będzie wykonywał zastrzyki do lewego oka (zawierające chemię). W lewym oczku jest jeden duży aktywny guz oraz liczne rozsiewy nowotworowe. W prawym oczku guzy aktualnie są nieaktywne i nie ma potrzeby obecnie dokonania zabiegów. Natomiast po każdej chemii, co 4 tygodnie Antosia czeka kontrolne badanie dna oka lewego oraz dalsze monitorowanie prawego oka w klinice dr Abramsona.

Antoś Zieliński

Nasza historia zaczęła się rok temu. 

Wtedy zaczęliśmy walkę z przeciwnikiem okrutnym, bezwzględnym, bezlitosnym... Dowiedzieliśmy się, że nasz Antoś w oczkach ma nowotwór - siatkówczaka! Paraliżujący strach w jednej chwili zastąpiła determinacja. Wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, by uratować naszego synka, by uratować jego wzrok i przyszłość. 

Antoś przeszedł w Polsce 6 cykli chemioterapii ogólnej, 5 chemioterapii dotętniczych, 3 krioterapie. Każdego dnia widzieliśmy, jak synek staje się coraz bardziej wątły, jak gaśnie blask jego oczu, a uśmiech przyćmiewa ból. Każdego dnia nasze serca pękają z rozpaczy.

Antoś dostawał najcięższą chemioterapię, która spowodowała utratę wzroku w lewym oku. Mimo to nie uśpiła guzów… Bezradni lekarze przerwali leczenie tego oka, zalecając amputację. Na prawe oko Antoś widzi już tylko trochę. Dalsze leczenie tutaj spowoduje całkowitą utratę wzroku… 

Dlatego teraz ze wszystkich sił musimy skupić się na ratowaniu prawego oka i na tym, żeby miało szansę widzieć! Inaczej życie Antosia pochłonie ciemność... Dlatego zdecydowaliśmy się na leczenie w Nowym Jorku. Rozmawialiśmy z rodzicami wielu dzieci, tam kontynuują terapię. Efekty są znakomite! To dla nas jedyna, ostatnia nadzieja. Dzięki Wam tam trafiliśmy i rozpoczęliśmy leczenie. Teraz walczymy dalej...

Antoś Zieliński

Profesor Abramson i jego zespół z kliniki w Nowym Jorku - specjaliści w leczeniu siatkówczaków podjęli se leczenia! 

Jako rodzice musimy zrobić wszystko, by wykorzystać szansę, jaką daje nam medycyna. Prosimy Was z całego serca o dalszą pomoc dla naszego małego, dzielnego synka. Nie pozwólmy mu utonąć w ciemności, gdy wciąż jest nadzieja na pokonanie nowotworu i uratowanie oczek!

Mama Antka

Antoś Zieliński

➡️ Licytacje dla Antosia

➡️ Antoś Zieliński konta siatkówczak

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 932 osoby
288 946 zł (37,37%)
Brakuje jeszcze 484 144 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0120196 Antoś