Antoś i jego tata potrzebują Nas!

Paulina Górna
organizator skarbonki

Jeśli mnie znasz, wiesz jak kocham dzieci... Jeśli znasz mnie lepiej wiesz, że moim marzeniem było i jest mieć dzieci... (Odkąd pamiętam chciałam mieć Antosia). Ogromne poczucie niesprawiedliwości i wiele łez wylanych już za mną... Ponieważ nie mogę być mamą, ale mogę pomagać innym rodzicom i ich dzieciakom :)

Przypadkiem w ten Świąteczny czas trafiłam na historię 4-letniego Antka i jego dzielnego taty. Dawno, aż tyle emocji nie towarzyszyło mi jednocześnie. 

Chłopaki (obaj) są chorzy, jak to zwykle bywa, nadzieja przychodzi z poza granic Polski. Niestety jest kosztowna.

"Badania genetyczne potwierdziły istnienie wadliwego genu DMPK również u Antosia. Antoś jest pierwszym, a zarazem najmłodszym dzieckiem w Polsce ze zdiagnozowaną DM1 o liczbie powtórzeń wadliwego genu powyżej 100 – najwyższą, jaką można określić w polskich laboratoriach. Udało nam się ustalić, że Antoś należy do co najmniej 5. pokolenia obciążonego DM1. Rokowania przy takim obciążeniu genetycznym nie są optymistyczne, mało, są fatalne!"

(Historia Atosia i jego taty Tomka na siepomaga.pl nie chcę tutaj całości kopiować).

Skarbonkę organizuję symbolicznie do 14-go lutego by w dniu "globalnej cukierkowej miłości" przekazać chłopakom choć troszkę nadziei na dłuższe lata wspólnej miłości.

Zwracam się do moich znajomych i ich znajomych z prośbą.

Czy możesz odmówić sobie czegoś małego np kawy, czekolady, wypalić kilka papierosów mniej lub nie kupić jednej petardy i przelać chociaż 2zł?

Proszę, nie bądź obojętny!

Jeśli nie możesz wesprzeć finansowo to może mógłbyś udostępnić?

Wierzę, że Razem możemy wiele!

Ściskam Was mocno Paulina Górna :*

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Wsparła 1 osoba
50 zł (3%)