Zbiórka pieniędzy na aparat do badań EKG w domu dla pacjenta

Fundacja e-Medycyna
organizator skarbonki

Zbieramy pieniądze na miniaturowy, mobilny aparat do telediagnostyki oraz telemonitorowania o nazwie EHO-MINI (Event Holter). W zbiórce wliczyliśmy również 2 letni abonament do teleopieki (monitoring kardiologiczny) dla pacjenta ze Szczecina który ma problemy kardiologiczne i nie stać go na taką opiekę.

Aparat wygladąda następująco:

Adrian Naumowicz

W warunkach domowych lub gdziekolwiek potrzebuje pacjent podpina na ciele 4 elektrody:

Adrian Naumowicz

Adrian Naumowicz

Dzięki temu aparatowi pacjent, będzie mógł samoczynnie wykonać badania EKG bez wychodzenia z domu. W ten sposób nie będzie narażać siebie na dalszą utratę zdrowia lub śmierć.
Aparat EHO-MINI to aparat który ze względu na prostotę obsługi pozwala na uzyskanie w szybkim czasie zapisu pracy serca.

Adrian Naumowicz

Po wykonanym badania, w centrum telemedycznym specjaliści kardiolodzy już czekają na analizę wyników i konsultacje z pacjentem. Tak wygląda nowoczesna pomoc pacjetom z ryzykiem sercow-naczyniowym.


„Fundacja E-medycyna” pozyskuje pieniądze (dzięki Waszym datkom) na takie urządzenie i wyposaża miejsca w których są one najbardziej przydatne w tym hospicja, ośrodki pomocy najbiedniejszym, niepełnosprawnym i osobom potrzebującym stałej opieki kardiologicznej. Tak, jak na bieżąco jesteście informowani jakie kwoty są wpłacane na ten cel, tak samo systematycznie będziemy informować Was o zakupie i dostarczeniu urządzenia do danej placówki czy pacjenta. Chcielibyśmy także, abyście wskazywali miejsca (w całej Polsce), w których uważacie, że taki sprzęt jest bardzo potrzebny.
Możesz także pomóc ratować życie, każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Paweł R.

50 zł

Karolina Polowska

30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Kate

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
7%
377 zł Wsparło 17 osób CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj