Syn jest całym moim życiem! Będę o niego walczyć do utraty tchu! Pomóż mi, proszę...

Arek Gostyński
Cel zbiórki:

Intensywna rehabilitacja, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, leczenie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Arek Gostyński, 22 lata
Łódź, łódzkie
Stan po wypadku - uraz czaszkowo - mózgowy, uraz wielonarządowy
Rozpoczęcie: 4 Stycznia 2021
Zakończenie: 22 Lutego 2021

Opis zbiórki

Boję się. Tak bardzo się o niego boję. Nie mogę wyrzucić z głowy myśli, że gdyby poszedł na trening chwilę wcześniej albo chwilę później, że gdyby bolała go głowa i w ogóle na ten trening nie poszedł, nie musiałabym pisać tych słów, nie bałabym się. 

Teraz patrzę na mojego syna i pęka mi serce. Tak bardzo cierpi... Przecież jeszcze chwilę temu wszystko układało się znakomicie. I wtedy, 22 listopada zdarzył się wypadek. Lekarze w pocie czoła walczyli o życie mojego dziecka, a ja byłam bezsilna... I mimo że wygraliśmy walkę o życie, przed nami wciąż wyboista droga do sprawności.

Arek Gostyński

Arek oddycha samodzielnie dzięki rurce tracheostomijnej, nie odzyskuje jednak świadomości, dlatego bardzo potrzebna jest rehabilitacja na oddziale wybudzeniowym. Po wybudzeniu będzie potrzebna długotrwała i kosztowna rehabilitacja, która umożliwi mu powrót do pełnej samodzielności.

Jestem samotną matką. Syn jest całym moim światem i jestem z niego bardzo dumna. Jest studentem Fizjoterapii na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Dodatkowo jego życie, pasje są związane z dbaniem o sprawność fizyczną. Jest lubianym i szanowanym człowiekiem.

Zawsze pogodny, wprowadzający miłą atmosferę. Życzliwy dla innych. Wrażliwy i pomocny. Ma wiele planów i marzeń. Wszyscy głęboko w to wierzymy i modlimy się o to, że uda mu się, dzięki pomocy i wsparciu dobrych serc, wrócić do sprawności i będzie mógł dalej realizować swoje plany, jednak potrzebujemy w tym Twojej pomocy. Proszę, nie bądź obojętny!

Katarzyna - mama

–––––––––––––––––

Licytacje dla Arka!

Arek Gostyński

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki