SMA nie może wygrać! Arsenii ma szansę na samodzielne życie!

Arsenii Komrakov

SMA nie może wygrać! Arsenii ma szansę na samodzielne życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0191676
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Arsenii Komrakov, 8 lat
Kraków, małopolskie
SMA typu II
Rozpoczęcie: 11 Marca 2022
Zakończenie: 18 Listopada 2023

Opis zbiórki

Arsenii to nasze pierwsze dziecko. Urodził się jako zupełnie zdrowy chłopczyk. Zaczął się rozwijać, nauczył przewracać, śmiać się i uśmiechać, ale z jakiegoś powodu nie chciał raczkować i stać na nogach...

Lekarze pocieszyli nas, że po prostu potrzebuje trochę więcej czasu na naukę. Ale czas mijał, a rozwój synka nie postępował.

W wieku 15. miesięcy, po wielu badaniach, u Arseniego zdiagnozowano SMA typu 2. Rdzeniowy zanik mięśni to choroba genetyczna, której leczenie wymaga szerokiego podejścia. Ogromną rolę odgrywa rehabilitacja.

Arsenii Komrakov

Arsenii potrzebuje odpowiednio dobranych sprzętów ortopedycznych oraz wózka inwalidzkiego. Ale nawet to nie jest najważniejsze. Przede wszystkim pragnę, aby nasz syn był niezależny! Bawił się z bratem, chodził do kina z przyjaciółmi, a może nawet jeździł z nimi na obozy i wycieczki. Chcę, aby mógł samodzielnie żyć, nie potrzebował w przyszłości pomocy drugiej osoby. Arsenii zasługuje na normalne, szczęśliwe życie, a ja zrobię wszystko, by mu je zapewnić!

Rehabilitacja daje mu siłę, a wózek inwalidzki i sprzęt ortopedyczny – swobodę i niezależność.

Proszę Wasze dobre serca o pomoc, która sprawi, że Arsenii znajdzie wolność i po prostu będzie dzieckiem! Jego choroby nie da się wyleczyć, jednak są sposoby, by zahamować jej skutki. Z Tobą będzie to możliwe!

Maria, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0191676
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki