DRAMATYCZNA SYTUACJA! Nowotwór może zabrać życie dziecka!

Artem Hudyma
Pilne!

DRAMATYCZNA SYTUACJA! Nowotwór może zabrać życie dziecka!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0153551
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Kontynuacja leczenia

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Artem Hudyma, 4 latka
Ternopol
Guz mózgu AT/RT IV stopnia
Rozpoczęcie: 28 Września 2023
Zakończenie: 28 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Artemek ma dopiero dwa latka. Ledwo zaczął poznawać świat, a on już pokazuje mu to, co najgorsze ma zaoferowania. Cierpienie, ból, strach... Atypowy teratoidalny guz mózgu IV stopnia. Niezwykle rzadki i agresywny...

Nieodwierzanie miesza się z lękiem. Nie mogę w nocy spać, moje myśli bombardują mnie o każdej porze. Guz został już wycięty, lecz badania histopatologiczne wykazało, że ogromna walka dopiero przed nami. 

Leczenie jest niebotycznie drogie. Kosztorysy opiewają na kwoty kilkuset tysięcy złotych. Przed Artemem chemioterapia, radioterapia i przeszczep szpiku. Jego stan zdrowia jest stale monitorowany, a decyzje podejmowane na bieżąco. Każdy dzień jest jak rosyjska ruletka, której stawką jest zdrowie i życie mojego maleńkiego synka. Sami nie damy rady zabezpieczyć finansowo jego leczenie, dlatego błagam o wsparcie. Nigdy nie pogodzę się z tym, że dostępne leczenie nie będzie nam dane z powodów finansowych.

Pozostaje nam wiara w cud. W cud jakim jest dobroć ludzka! Bez niego wszystko przepadnie. Tylko wspólnymi siłami zdołamy ocalić życie dwuletniego, niewinnego dziecka – mojego ukochanego synka.

Maria – mama Artemka

Artem Hudyma

➡️ Licytacje dla Artemka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0153551
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki