UWAGA – WZNOWA❗️Artur na wojnie o życie!

Artur Czeplin

UWAGA – WZNOWA❗️Artur na wojnie o życie!

Cel zbiórki:

Półroczny zapas nierefundowanego leku, leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Artur Czeplin, 12 lat
Skarszewy, pomorskie
Nowotwór kości piszczelowej lewej, amputacja nogi, ognisko w płucu prawym
Rozpoczęcie: 27 Października 2023
Zakończenie: 1 Grudnia 2023

Rezultat zbiórki

Przynosimy bardzo smutną wiadomość – Arturek Czeplin nie żyje! Długo zmagał się z ciężką chorobą i dzielnie znosił leczenie.  Teraz już nic go nie boli. Teraz przyszedł czas na odpoczynek...

Rodzinie składamy wyrazy współczucia!

Opis zbiórki

Nie znamy drugiego tak dzielnego chłopca, jak nasz syn. Artur skończył zaledwie 9 lat, a przeżył już tak wiele, że niejeden człowiek mógłby się od niego uczyć pokory i wytrwałości. Problemy ze zdrowiem synka zaczęły się w 2014 roku. Po dokładnych badaniach lekarze powiedzieli nam, że nasz wtedy 3-letni synek ma nowotwór.

W jego lewej nóżce urósł złośliwy guz mięśni podudzia lewego. Dla nas był to olbrzymi cios. Wtedy jeszcze Artur nie do końca wiedział, jak poważnie choruje.  Musiał przejść cały i długi cykl leczenia onkologicznego, które zakończyliśmy w 2015 roku. Wychodząc ze szpitala zamknęliśmy ten rozdział życia, aby już nigdy do niego nie wracać.

Artur Czeplin

Życie zweryfikowało nasze plany. Po 5 latach od wyleczenia nowotwóru mięśni, u Artura ponownie zdiagnozowano nowotwór. Też w lewej nodze, ale tym razem mięsaka kościopochodnego kości piszczelowej. Jedynym ratunkiem była amputacja nogi na poziomie kolana.

Artur przeszedł chemioterapię, ale to nie zatrzymało choroby. 

Z tego powodu potrzebne jest dodatkowe leczenie lekiem nierefundowanym, którego koszt znacznie przerasta nasze możliwości finansowe.

Prosimy o pomoc dla Artura. Za wszelkie dobro i wsparcie z całego serca dziękujemy. Rodzice Miesięczny koszt nierefundowanego leku to 30.000 zł.

Rodzice Artura

Obserwuj ważne zbiórki