Pomagamy Radkowi wrócić do pełni sił!

Artur Dąbski

Pomagamy Radkowi wrócić do pełni sił!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0350330
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowana operacja ortopedyczna

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Artur Dąbski, 41 lat
Kraków, małopolskie
Stan po wypadku komunikacyjnym - uraz splotu ramiennego, złamanie trzonów kości łokciowej i promieniowej
Rozpoczęcie: 26 Września 2023
Zakończenie: 26 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Mój mąż Artur przez większość życia pracował za granicą. W tym roku wrócił do Polski. Cieszyłam się, że jest bliżej mnie. Liczyłam, że czeka nas spokojne życie. Niestety, przerwał je wypadek komunikacyjny, któremu Artur uległ 3 września…

Doprowadził on do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Mąż doznał otwartego złamania trzonów kości przedramienia lewej ręki, zwichnięcia stawu ramiennego, złamania łopatki, stłuczenia płuca!!! Najgorsza diagnoza to jednak porażenie splotu ramiennego! 

Przed nami bardzo długa batalia o powrót do zdrowia. Męża czeka operacja rekonstrukcji nerwów, a także rehabilitacja. Niestety najbliższy termin operacji na NFZ to drugie półrocze 2024! Żeby przywrócić sprawność ręki, trzeba działać szybciej! 

Artur jest przez nas nazywany Radkiem. Do tej pory zawsze pomagał innym. Jeszcze tak niedawno cieszył się i spełniał w roli męża, ojca, brata i dobrego kolegi. Mamy dwójkę dzieci, w wieku 15 i 8 lat. Mąż nigdy nie spodziewał się, że znajdzie się w takiej sytuacji. Bardzo chciałby wrócić do sprawności, do pracy. 

Proszę, pomóżcie przywrócić radość na twarz Radka! Znaleźliśmy miejsce, w którym operacja męża może odbyć się w trybie pilnym. Do tego potrzeba jednak około 40 tysięcy złotych! To wydatek, którego nikt nie planuje w rodzinnym budżecie… Wierzę, że wspomożecie Radka. Z góry dziękuję za każdą wpłatę i przekazanie informacji o zbiórce dalej.

Justyna, żona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0350330
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki