Upadek ze schodów zakończył się tragicznie... Wspomóż walkę Artura❗️

Artur Naparty

Upadek ze schodów zakończył się tragicznie... Wspomóż walkę Artura❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0288076
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Artur Naparty, 31 lat
Bramki, mazowieckie
Ciężki uraz czaszkowo-mózgowy ze złamaniem kości pokrywy i podstawy czaszki, ukrwiotocznione stłuczenia obu płatów czołowych, krwiak podtwardówkowy prawej półkuli mózgu
Rozpoczęcie: 27 Czerwca 2023
Zakończenie: 27 Grudnia 2023

Opis zbiórki

To miał być dzień jak każdy inny. Tak z pewnością myślał mój ukochany brat. Niestety dla niego zakończył się tragicznie. Artur spadł ze schodów i w ciężkim stanie trafił do szpitala.

W wyniku upadku doznał bardzo poważnego urazu czaszki. Lekarze od pierwszych chwil rozpoczęli dramatyczną walkę o jego życie. Brat przeszedł kilka skomplikowanych operacji głowy. W wyniku ciężkich obrażań stracił sprawność i jest osobą leżącą.

Niestety, pogarszający się stan zdrowia doprowadził u niego do zaniku mięśni i odleżyn. W tej chwili brat jest hospitalizowany. Rozumie, co się do niego mówi, jest w logicznym kontakcie, ma jednak duże trudności z wymową.

Potrzebny jest także ogrom rehabilitacji, by Artur miał szansę na powrót do zdrowia i sprawności chociaż w pewnym stopniu. Niestety pobyt w ośrodku i specjalistyczna opieka to ogromne koszty, które znacząco wykraczają poza nasze możliwości finansowe.

Nie mając innego wyboru, z całego serca proszę Was o wsparcie. Mój ukochany brat znalazł się w dramatycznej sytuacji. Jest tatą wspaniałego 3-letniego chłopca. Jego marzeniem jest to, by w przyszłości mógł brać czynny udział w jego wychowaniu i dorastaniu. Bez Waszej pomocy, to może okazać się niemożliwe!

Proszę, nie przechodźcie obojętnie! Pomóżcie mi uratować mojego brata!

Marcin, brat Artura

Artur Naparty

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0288076
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki