Dla Artura na powrót do pełnej sprawności po wypadku

Paulina Kryszczak
organizator skarbonki

Artur to mój dobry kolega, znajomy, przyjaciel. To chlopak, na którego zawsze można było liczyć, a dziś on liczy na nas. Bo tylko my jesteśmy w stanie dać mu narzędzie do walki o zdrowie, niestety tym narzędziem są pieniądze. Pieniądze na pobyt w specjalnym ośrodku, gdzie pod okiem wielu specjalistów Artur krok po kroku ma szansę odzyskać swoje życie.  

W czerwcu 2018 roku Artur miał bardzo poważny wypadek samochodowy. Doznał urazu głowy, zapadł w śpiączkę. Dzięki swojej wewnętrznej woli życia, wybudził się, chociaż na początku lekarze nie dawali zbyt wielu szans. Obecnie Artur przebywa w specjnym ośrodku rehabilitacyjnym. Koszty pobytu są bardzo wysokie, a tylko to daje szansę na powrót do zdrowia.

Bardzo Was kochani proszę o pomoc. Każda nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do celu, jakim jest powrót do zdrowia Artura.

On nas potrzebuje tak bardzo jak nigdy, kochani znajomi i nieznajomi, bardzo liczę na Wasze wsparcie. Tylko razem możemy zdziałać ten mały cud i zazielenić pasek zbiórki.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Wracaj do zdrowia

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
50 zł Wsparły 3 osoby CEL: 1 000 ZŁ