Równe Aukcje

Joanna Sobolewska
organizator skarbonki

Poznajcie dziewczynkę, która ma takie marzenia jak każda inna mała dziewczynka. Chciałaby zostać księżniczką w srebrnych pantofelkach, grać w piłkę z przyjaciółmi, skakać w gumę i biegać szybko jak jej starsza siostra... Ale nie może.

Jadzia ma dopiero 3,5 roku, a już zdążyła się przekonać, czym jest walka o… równość. Ta przeurocza dziewczynka urodziła się z rzadką wadą lewej nogi – niedorozwojem kości udowej. Nóżka jest mniejsza, chudsza i słabiej ukrwiona, co sprawia, że rośnie o wiele wolniej. Dziś różnica między obiema nóżkami Jadzi wynosi 8 cm, a ostatecznie osiągnie aż… 30 cm!

Pojawiła się jednak nadzieja – dzięki operacji USA Jadzia ma szansę zyskać pełną sprawność. Nie jest to jednak takie proste. Operacja musi odbyć się już w styczniu, a koszty są ogromne. Dzięki tej operacji wydłużymy Jadzi nogę o 5 cm ! Brakuje nam jeszcze 100 tys aby zapłacić za ten cud ! 

Pomóżmy Jadzi stanąć na równe nogi! Jest Was sporo. Wierzę, że razem możemy pomóc Jadzi spełnić marzenia! jej ulubione zdanie to Mogę Wszytko! Pokazmy jej, ze naprawdę ma rację. 

Wsparli

50 zł

Karina

Zdrówka Jadziu:)!!!!
200 zł

MichałB - pomocnik Mikołaja

50 zł

Paulina Pająk

300 zł

Ula Hołub

Aukcja książki „Na równe nogi”
500 zł

Efka

Aukcja - „słoiki Babci Uli vol.3” ?? dziękuję

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Joanna Sobolewska
Jadzia Sobolewska , 5 lat
Uratujmy nóżkę Jadzi!
21%
4 320 zł Wsparło 20 osób CEL: 20 000 ZŁ