Baby shower Zosi – dzieci czekają na naszą pomoc

Zosia Ślotala
organizator skarbonki

Witajcie na moim baby shower :)

Oczekiwanie na narodziny pierwszego dziecka to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Dla mnie to niesamowity czas wielu zmian – założyłam bloga, zaprojektowałam swoją kolekcję ubrań dla kobiet w ciąży, a już w lipcu… zostanę mamą! Chcąc uczcić te niepowtarzalne momenty wiele z nas organizuje małe przyjęcia, by tuż przed porodem, w towarzystwie przyjaciółek i koleżanek świętować zbliżające się narodziny naszego dziecka. Chciałabym, żeby moje świętowanie przyniosło też radość innym – dlatego też zapraszam Was do tej zbiórki. 

Każdego dnia w Polsce i na świecie wiele dzieci cierpi z powodu głodu i niedożywania. Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga głodnym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych, oraz zapewnia dostęp do żywności tam, gdzie jej nie ma – w regionach świata, gdzie panuje ubóstwo lub toczą się wojny i trwałe konflikty zbrojne.  

Dołącz do mojego charytatywnego baby shower i wpłać dowolną kwotę, którą Polska Akcja Humanitarna przekaże na posiłki dla dzieci. Jeden ciepły posiłek dla dziecka w Polsce to tylko 4 złote. Jeśli zbierzemy razem 10 tysięcy złotych, ufundujemy obiad 2.500 dzieciom!  

Liczę na Ciebie,

Zosia

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

3 000 zł

Kamil Haidar

Powodzenia! To ze dzieci chodza glodne w naszym kraju to hańba i osobista porażka nas jako spoleczeństwa.
1 034 zł

Anonimowy Pomagacz

Zebrane podczas babyshower! Gratulujemy
25 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystkiego dobrego. Pięknego porodu. Super pomysł na tę zbiórkę! Pozdrawiam!
Darowizny trafiają bezpośrednio do
40%
4 069 zł Wsparły 4 osoby CEL: 10 000 ZŁ