100 godzin neurorehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnością

Fundacja Rozwoju Neurorehabilitacji "Balonem do Gwiazd" jest młodą organizacją pozarządową, powstałą z myślą o dzieciach, które miały trochę mniej szczęścia, niż ich zdrowi rówieśnicy.

Dzieci z niepełnosprawnościami, dysfunkcjami w rozwoju, jak każdy z nas, potrzebują miłości i akceptacji, mają marzenia i chcą odkrywać świat!

Czasami zdarza się jednak tak, że życie pisze dla nich inne scenariusze niż chcieliby ich rodzice i opiekunowie. Oprócz bliskości, dzieciaki potrzebują też intensywnej i specjalistycznej terapii, która wplata się w ich życie obok spacerów i beztroskiej zabawy.

Aby ta terapia miała sens i wspomogła harmonijny rozwój dziecka oraz komfort jego życia, musi być systematyczna i kompleksowa.

Ze względu na złożoność chorób neurologicznych / genetycznych, dzieci z niepełnosprawnością zwykle korzystają z zajęć prowadzonych przez wielu specjalistów różnych dziedzin: ortopedii, fizjoterapii, neurologopedii, okulistyki itp. Niestety wiąże się to z bardzo wysokimi kosztami, którym nie każdy rodzic jest w stanie sprostać.  

Nasza Fundacja powstała właśnie po to, by umożliwić dzieciakom z dysfunkcjami w rozwoju, chorobami genetycznymi  i neurologicznymi  dostęp do bezpłatnej i kompleksowej neurorehabilitacji, co jednocześnie odciąży ich rodziców od wysokich kosztów prywatnego leczenia.

Z zajęć terapeutycznych prowadzonych przez naszych specjalistów skorzystali już Lila, Franek, Kuba, Marcela i innych kilkanaścioro dzieci. To jednak nie koniec, bo do Fundacji wciąż zgłaszają się kolejni rodzice, którzy pilnie potrzebują pomocy dla swoich pociech.

Wasze wsparcie finansowe zapewni 100 godzin bezpłatnej i kompleksowej neurorehabilitacji dla maluchów z niepełnosprawnością.

Tylko systematyczna terapia daje szansę dzieciakom na poprawę ich zdrowia oraz lepsze funkcjonowanie w domu i społeczeństwie.

Wspólnie podarujmy dzieciom lepszy start w życie.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Trenażerem do gwiazd

204,4 zł

RoweremDoMarzeń

10 zł

Paweł Żyrek

10 zł

ZGrzesiek

#KręcęDlaBalona
50 zł

Asia Bula

Jestem z Wami! #KręcęDlaBalona
X zł

Ania

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
10%
1 055,20 zł Wsparło 38 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj