Rodzice zastępczy dali miłość, Ty możesz dać szansę na zdrowie❗️Pomożesz❓

Bartosz Kubica

Rodzice zastępczy dali miłość, Ty możesz dać szansę na zdrowie❗️Pomożesz❓

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0058081
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Jesteśmy Blisko
Bartosz Kubica, 12 lat
Włoszczowa, świętokrzyskie
Mózgowe Porażenie Dziecięce, zespół krótkiego jelita
Rozpoczęcie: 16 Maja 2023
Zakończenie: 17 Lutego 2024

Opis zbiórki

Dziękujemy za dotychczasową pomoc. Dzięki Waszej obecności i pomocy zmieniamy przyszłość Bartka. 

Wierzymy, że póki będziemy walczyć, będziemy wygrywać z losem, który nie był dla niego łaskawy... Zostaniesz z nami? Bez Twojego wsparcia nie mamy tylu sił...

Nasza historia:

Bartek nie miał łatwo od samego początku. Urodził się jako wcześniak z szeregiem wad. Walczyć o życie musiał sam, bo jego rodzice nie byli w stanie się nim zająć, nie potrafili i nie chcieli. Mając 6 miesięcy trafił pod nasz dach i pozostaje w nim do dzisiaj.

Bartosz Kubica

Tak zaczyna się nasza wspólna historia. Razem z mężem tworzymy rodzinę zastępczą dla Bartusia już 11 lat. Fakt, że synek ma mózgowe porażenie dziecięce, nigdy nie był dla nas problemem. Kochamy go najmocniej na świecie. Z tej miłości robimy wszystko, by Bartuś był jak najbardziej samodzielny, ale samą miłością nie da się naprawić zniszczeń, których w ciele Bartka dokonała choroba. 

Przez liczne choroby i dolegliwości Bartek wymaga specjalistycznego leczenia i ciągłej rehabilitacji. Terapia, co najważniejsze, daje bardzo pozytywne rezultaty. Mamy świadomość, że wciąż jeszcze wiele wyzwań przed nami, ale Bartek, choć nie łączą nas więzy krwi, wart jest każdego poświęcenia, zmęczenia i ofiarowanego czasu.

Bartosz Kubica

Mamy z mężem już swoje lata, młodsi nie będziemy. Kiedyś nas zabraknie i wtedy Bartek będzie musiał sobie radzić jak najbardziej samodzielnie.

Turnusy i domowa rehabilitacja to ogromne koszty, a nam zaczyna brakować już środków na leczenie syna. Nie może być tak, żeby na przeszkodzie do sprawności stanęły pieniądze. To w jego trudnej historii byłoby najsmutniejsze… Prosimy, daj Bartkowi szansę na normalne życie. Dość już w życiu wycierpiał…

Rodzice zastępczy Bartka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0058081
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki