Aby wypadek nie przekreślił przyszłości Bartka. Pomocy!

Bartłomiej Przychodzki

Aby wypadek nie przekreślił przyszłości Bartka. Pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0129882
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Kompleksowa rehabilitacja, zakup sprzętu ortopedycznego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Bartłomiej Przychodzki, 29 lat
Bosewo Stare, mazowieckie
Stan po wypadku
Rozpoczęcie: 25 Kwietnia 2022
Zakończenie: 31 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Na początku 2021 roku Bartek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Pojazd wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Diagnoza przygniotła nasze serca potwornym ciężarem: złamanie kręgosłupa w odcinku piersiowym, uszkodzenia rdzenia kręgowego, niedowład kończyn dolnych. To wszystko miało mieć bardzo poważny wpływ na jego przyszłość. To wszystko mogło zadecydować o tym, że Bartłomiej, którego dotychczas znaliśmy, zniknie na zawsze...

Skomplikowana operacja trwała kilka godzin. Nadzieja mieszała się z potwornym strachem, który nie opuścił nas nawet na minutę. Szczególnie że przez trwającą pandemię nie mogliśmy zobaczyć się z Bartkiem, by wesprzeć go w tym trudnym momencie. Czekaliśmy w zawieszeniu na dalsze informacje o tym, co się stanie. 

Dzisiaj jedyną szansą na powrót do sprawności i dawnego życia jest długa, wymagająca, ale przede wszystkim bardzo kosztowna rehabilitacja. Dzięki Wam Bartek każdego dnia może podejmować walkę o powrót do sprawności. Jesteśmy wdzięczni za każdy gest, ale przed nim jeszcze długa i żmudna praca, która wymaga wsparcia specjalistów. Rezultaty ciężkiej pracy są widoczne. Bartek odzyskał napięcie mięśniowe w nogach, wypracowuje nowe schematy ćwiczeń, a dzięki wykorzystaniu urządzeń stymulujące pracę mięśni ma szansę na odzyskanie kolejnych umiejętności.

Bartek ma dopiero 28 lat i całe życie przed sobą. Jego pasje, poczucie humoru, empatia i chęć poznawania świata zawsze robiły na nas ogromne wrażenie. Każdą trudną sytuację starał się ratować śmiechem i stosownym do sytuacji żartem.

Wierzymy, że Bartek będzie miał szansę spełnić swoje marzenia. Wierzymy, że z Waszą pomocą stanie na nogi. Przed nim jeszcze wiele, potrzeba tylko odrobiny wsparcia! Pamiętajcie, że dobro wraca!

Rodzina i przyjaciele

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0129882
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki