Bartosz Szydłowski - Włodarczyk - zdjęcie główne

Pomóż mi, by ból nie odebrał mi wszystkiego, co mam!

Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki:
Bartosz Szydłowski - Włodarczyk, 38 lat
Toruń, kujawsko-pomorskie
Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, ucisk korzeni nerwów rdzeniowych i splotów nerwowych, spondyloartropatia
Rozpoczęcie: 21 lutego 2025
Zakończenie: 25 maja 2026
1620 zł(25,38%)
Brakuje 4763 zł
WesprzyjWsparły 22 osoby
Wpłać, wysyłając SMS
Numer telefonu
75365
Treść SMS
0786640
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
HeyahOrangePlayPlusT-mobile

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361
Cel szczegółowy 1,5%0786640 Bartosz

Stała pomoc

Regularne wsparcie daje Bartoszowi poczucie bezpieczeństwa i pomoc w trudnej sytuacji, także po zakończeniu zbiórki.
Wspieraj wygodnie przez:
BLIK - logo
Apple Pay - logo
Google Pay - logo
Mastercard - logo
Visa - logo

Tu może pojawić się Twoja Stała Pomoc.

Wspieraj co miesiąc

Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki:
Bartosz Szydłowski - Włodarczyk, 38 lat
Toruń, kujawsko-pomorskie
Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, ucisk korzeni nerwów rdzeniowych i splotów nerwowych, spondyloartropatia
Rozpoczęcie: 21 lutego 2025
Zakończenie: 25 maja 2026

Opis zbiórki

Mam 37 lat i zmagam się ogromnym przewlekłym bólem spowodowanym zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Ucisk korzeni nerwów rdzeniowych i splotów nerwowych oraz zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa wyjątkowo bardzo dają o sobie znać.

W grudniu przeszedłem operację kręgosłupa, która polegała na założeniu implantu. Oprócz tego cierpię też z powodu kilku innych chorób autoimmunologicznych. Obecnie ból kręgosłupa szyjnego jest tak ogromny, że uniemożliwia mi normalne życie. Nie mogę pozwolić na to, by jakikolwiek ból paraliżował mnie na tyle, aby odebrać mi wszystko. 

Udaje mi się wykonywać zabiegi na ogół nieodpłatnie, a te refundowane przez NFZ były wstrzymane przez kilka miesięcy. Niestety ból stał się tak bardzo nie do wytrzymania, że nie mogę już dłużej czekać. Zażywam bardzo silne leki przeciwbólowe. Uzbieranie potrzebnych środków wystarczyłoby na wykonanie zabiegu odpłatnie w terminie najprawdopodobniej już 7 marca 2025 roku. 

Zabieg to kriolezja kręgosłupa w odcinku szyjnym. Odcinek szyjny jest dosyć wymagający, ale ból wywoływany przez zmiany w kręgosłupie szyjnym uniemożliwiają normalne życie. Korzystam z leków klinicznych, a lekarze pomagają mi się z nim zmierzyć w różnych miejscach Polski. Niestety nie starcza mi na pokrycie wszystkich kosztów, wygenerowanych przez wizyty u specjalistów.

Dlatego proszę o pomoc finansową, która pomogłaby mi stanąć na nogi. Każda wpłata przybliża mnie do celu, jakim jest odzyskanie tego, co zabrała mi choroba. 

Bartek

Wybierz zakładkę
Sortuj według
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    20 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    100 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    60 zł
  • Jozue
    Jozue
    Udostępnij
    20 zł

    Jezus powiedział: "Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam."(Ew. św. Jana 15,7)

  • Białoruski_Kotek
    Białoruski_Kotek
    Udostępnij
    50 zł

    Szybkiego powrotu do zdrowia!

  • Patryk
    Patryk
    Udostępnij
    20 zł