Skarbonka zakończona
Skarbonka

BBP ZETA

Avatar organizatora
Organizator:Kamil Stąpel

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Zdjęcie główne wgrane przez użytkownika

Siema! 
Na początek może pare słów o mnie dla tych którzy mnie nie kojarzą. Mam na imie Kamil, mam 28 lat i pochodzę z Dąbrowy Górniczej. Ze sportem jestem zaprzyjaźniony już długo począwszy od treningow na siłowni po rekreacyjne bieganie czy jazdę na rowerze. Odkąd siegam pamiecia interesowały mnie również wszelakie sztuki walki, co przerodziło się również w moja pasje. A co za tym poszło, od jakiegoś już czasu zajawkowo trenuje boks, ktory stał się częścią mojej codzienności. 

Jakis czas temu dowiedziałem się, że mogę swoje hobby połączyć z pomaganiem innym, a przy tym spełnić swoje małe marzenie i wystąpić w ringu. Mianowicie mowa tutaj o charytatywnej gali Biznes Boxing Polska na której wezme udzial 18 listopada tego roku. 
Celem gali BBP jest wsparcie fundacji Dobro Jest w Nas. Zebrane środki przeznaczone będą na stworzenie sekcji sportowej dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka. Tak wiec zachęcam wszystkich do wpłaty choćby symbolicznej kwoty na ten cel. DOBRO ZAWSZE WRACA. 

TRENUJ, WALCZ, POMAGAJ !!

 

 

 

800 złWsparło 18 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na docelową kampanię:

Siema! 
Na początek może pare słów o mnie dla tych którzy mnie nie kojarzą. Mam na imie Kamil, mam 28 lat i pochodzę z Dąbrowy Górniczej. Ze sportem jestem zaprzyjaźniony już długo począwszy od treningow na siłowni po rekreacyjne bieganie czy jazdę na rowerze. Odkąd siegam pamiecia interesowały mnie również wszelakie sztuki walki, co przerodziło się również w moja pasje. A co za tym poszło, od jakiegoś już czasu zajawkowo trenuje boks, ktory stał się częścią mojej codzienności. 

Jakis czas temu dowiedziałem się, że mogę swoje hobby połączyć z pomaganiem innym, a przy tym spełnić swoje małe marzenie i wystąpić w ringu. Mianowicie mowa tutaj o charytatywnej gali Biznes Boxing Polska na której wezme udzial 18 listopada tego roku. 
Celem gali BBP jest wsparcie fundacji Dobro Jest w Nas. Zebrane środki przeznaczone będą na stworzenie sekcji sportowej dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka. Tak wiec zachęcam wszystkich do wpłaty choćby symbolicznej kwoty na ten cel. DOBRO ZAWSZE WRACA. 

TRENUJ, WALCZ, POMAGAJ !!

 

 

 

Wpłaty

Sortuj według