Patryk Urbański

URBAN DOSTAJE PO RYJU / PATRICK GETS HIS FACE SMASHED

(scroll down for English version)

Żyjemy w czasach walk klaunów, jutuberów czy byłych piłkarzy w Mielnie. Z tego powodu niezmiernie cieszy mnie inicjatywa Olivia Business Centre, aby do kalendarza wprowadzić też walki szczurów! Pod huczną nazwą Gali Białych Kołnierzyków, która odbędzie się 21 Marca na 34 piętrze (wysoki poziom hehehe) kryje się niepowtarzalna okazja przywdziania bokserskich rękawic i stanięcia w ringu naprzeciwko innych, równie sfokusowanych na dedlajny łorkerów jak niżej podpisany!

Żarty żartami, ale na poważnie - Gala jest wydarzeniem charytatywnym, wspólnie z siepomaga.pl nadrzędnym celem jest zebranie funduszy dla pacjentów chorych na raka.

Dlatego zwracam się do Was o pomoc! Podstawiona niżej skarbonka i zakreślona na niej czerwoną kreską kwota 500zł jest pierwszym warunkiem możliwości wzięcia przeze mnie udziału w gali, do której intensywnie się przygotowuję, jak widać na podrzuconym tu i ówdzie gifie :)

Myślę, że zarówno ja, jak i przyszli beneficjenci waszych dotacji będziemy Wam dozgonnie wdzięczni!

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

We are living in times of clown fights, youtubers fights, but also fights agains cancer. Such state inspired my current workplace, Olivia Business Centre to organize a Boxing Charity Gala in which I intend to participate! The fights will take place on the 34th floor in the tallest building in Gdańsk, so there will be the highest level (of something)!

The charity's website siepomaga.pl, linked below, gathers the money for the cancer patients and collecting minimum of 500zł is one of the requirements to enter the ring and that is why I am asking You to support those in need. All the fights we are fighting here are the most important!

Pozdrawiam! Cheers!

Patryk 'Urban'

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team

Wsparli

40 zł

Kitek

Liczę na wygraną przez KO! :)
20 zł

Alicja

20 zł

Wiola

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Nati

20 zł

Daniel

Pokaż więcej

49%
245 zł Wsparło 12 osób CEL: 500 ZŁ
Wesprzyj