Jakub Zapadka

Cześć.

Olivia Business Centre wymyśliło ciekawą inicjatywę charytatywną, którą postanowiłem w tym roku wesprzeć. W skrócie ich idea wygląda następująco:

weź kilkanaścioro chętnych korposzczurów;

wrzuć ich na osiem tygodni pod czujne oko mistrzów bokserskich z Ring3City, którzy mają za zadanie przeorać ich niczego nieświadome organizmy i psychikę, żeby przygotować ich do walki;

zbuduj w Olivia Star najwyżej położony ring bokserski w Europie (myślę, że chodzi o to, żeby ciężej było oddychać ;));

wypraw wielką fetę, na której korposzczury sprawdzą na ringu czego nauczyli się przez ostatnie tygodnie;

no i najważniejszy punkt programu: wydaj całą zebraną kasę (m. in. przez zbiórki zawodników, takie jak ta) na wsparcie Oddziału Onkologii w Gdańsku i Fundacji Bądź Małgorzaty Braunek w walce z rakiem

No a ja w tym wszystkim chcę przetestować granice wytrzymałości mojej twarzy w słusznej sprawie :).

Rak to dramat. Dżuma naszych czasów. Nikt nie chciałby nigdy usłyszeć takiej diagnozy. Niestety wygląda na to, że szanse są większe niż w totka. Jednak dużą część ludzi da się uratować, z tym że do tego potrzebna jest kasa. Dlatego tak ważne są takie portale jak siepomaga i takie akcje jak ta organizowana przez OBC. Osobiście wierzę, że zaangażowanie w działalność charytatywną oddala od nas widmo diagnozy. Powiecie, że to głupie - ja powiem, że karma wraca.

Z pozoru jest to transakcja wiązana. Szanowni Darczyńcy przelewają kasę na cel charytatywny, a ja przelewam hektolitry potu na treningach. Ale ktoś mógłby pomyśleć "dobre sobie, ja wpłacam kasę, a on ubzdurał sobie, że zostanie kolejnym Rocky'm", dlatego w komentarzach wpłat możecie rzucać mi dodatkowe wyzwania. Wybiorę jakieś umiarkowanie obciachowe/straszne i postaram się zrealizować :).

Pozdro,

Kuba

P.S. Oficjalny komunikat zbiórki wygląda tak:

W związku z Galą Biznes Boxing Polska 21 Marca na 34 Pietrze w Olivia Business Centre zapraszamy do wspierania zawodników poprzez wpłaty na ich indywidualne skarbonki , które wesprą pacjentów chorych na raka.

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie Brzostek Top Team

Wsparli

50 zł

Wdk

20 zł

jeden_na_etacie

20 zł

Elżbietka

🥊🥊🥊
18%
90 zł Wsparły 3 osoby CEL: 500 ZŁ
Wesprzyj