Rad Dusz

Rad Dusz
Rad Dusz
prowadzi skarbonkę w ramach wydarzenia
GALA Biznes Boxing 9 Lipca Poznań

Moi Drodzy przyjaciele!

9 lipca w Poznaniu, w Hotelu Novotel Centrum stoczę trzyrundową walkę bokserską na Gali Bokserskiej Białych Kołnierzyków.
Każdy, kto miał okazję poznać mnie bliżej wie, że pomaganie drugiemu człowiekowi sprawia mi niesamowitą satysfakcję, a obok osób doświadczonych przez los nigdy nie przechodzę obojętnie. Tym razem mam szansę pomóc, realizując tym samym swoją pasję i spełniając marzenie, jakim jest walka w profesjonalnym ringu przed setkami osób!
W związku z tym zachęcam Was wszystkich do dorzucenia choćby najmniejszego grosza do mojej skarbonki, bowiem wszystkie zebrane środki przeznaczone są na cel charytatywny, w tym roku będzie to wsparcie Fundacji Warty Poznań i jej sekcji Ampfutbolu - piłki nożnej dla osób niepełnosprawnych.
Wpłacajcie i pomagajcie, przyświeca nam szczytny cel. Każda złotówka sie liczy!!! Otwórzcie ❤️ i portfele. Może to TY będziesz kiedyś potrzebował ich pomocy. W zamian obiecuję dać z siebie wszystko! Mam nadzieje że widzimy się na Gali! Zapraszam wszystkich chętnych na imprezę sportowo-rozrywkową.

Duszek

 

Rad Dusz

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
FUNDACJA WARTA POZNAŃ
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
FUNDACJA WARTA POZNAŃ

Wsparli

20 zł

Belek S.

Radziu dziku auuuu. Trzymam kciuki
50 zł

Paulina

50 zł

Zgadnij 😋

25 zł

Wpłata anonimowa

Kocham cię Angela ❤️
40 zł

Wpłata anonimowa

200 zł

Don Pedro

Król jest tylko jeden!!!

Pokaż więcej

Rad Dusz
Rad Dusz
prowadzi skarbonkę w ramach wydarzenia
GALA Biznes Boxing 9 Lipca Poznań
1258%
3 145 zł Wsparło 55 osób CEL: 250 ZŁ
Wesprzyj