Kamil Wiśniewski

Zbiórka pieniędzy na Fundację K2  - > https://fundacjak2.pl/

Fundacja K2 Zaborowscy została założona przez Karolinę i Łukasza Zaborowskich. Karolina jest zawodniczką mieszanych sztuk walki, która walczy w UFC, najbardziej prestiżowej federacji na świecie. Była też pretendentką do zdobycia pasa wagi słomkowej w tej organizacji, a jako pierwsza kobieta wywalczyła mistrzostwo Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). Łukasz jest trenerem sportów walki, a pod swoimi skrzydłami ma wielu innych zawodników występujących na galach UFC czy KSW. Jest także trenerem reprezentacji Polski MMA.
Oprócz czynnego uprawiania sportu, Karolina i Łukasz Zaborowscy znajdują czas na działalność charytatywną. Celem Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, które nie mają możliwości realizowania swoich pasji. Często brakuje im pieniędzy, na treningi lub same kluby borykają się z problemami. Dzięki wsparciu Fundacji K2 każde dziecko może znaleźć swoją ścieżkę w życiu, a wszystko dzięki fundowaniu stypendiów, organizowaniu obozów sportowych oraz zajęć i seminariów w mniejszych miejscowościach. 

– Chcemy pomóc dzieciom zdobyć ich własny szczyt. Przez sport możemy wyciągnąć je z depresji czy złego towarzystwa. Chcemy pomagać też tym, którzy przez kontuzje nie mogą dalej realizować swoich pasji. Pamiętamy też o najmłodszych – wielu z nich nie wybrało swojego losu i zaczyna swoje życie bez rodziców. Chcemy pokazać, że pomimo ciężkiego startu, mogą osiągnąć każdy szczyt – mówią Karolina i Łukasz.

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Fundacja K2 Zaborowscy
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja K2 Zaborowscy

Wsparli

X zł

Anonimowy Pomagacz

Nie ważne ile się zarabia, ważne ile się wydaje 😉
330 zł

999

299 zł

Albert

20 zł

No ciekawe No i właśnie

50 zł

Patryk

300 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

100%
1 008 zł Wsparło 6 osób CEL: 1 000 ZŁ
Wesprzyj