Fundacja Be A Hero

4 Stałych Pomagaczy
Anonimowy Pomagacz
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Pruszków, mazowieckie

ZOSTAŃ BOHATEREM DLA UKRAINY!

 POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

24 lutego 2022 Rosja napadła na Ukrainę, rozpoczynając wojnę, która sprawiła, że w ciągu miesiąca 12 milionów osób musiało opuścić swoje domy, ponad 60% dzieci straciło swoje domy i poczucie bezpieczeństwa. 

Od pierwszego dnia wojny wkładamy nasze wysiłki i środki, żeby pomóc tym, którzy stali się wewnętrznymi uchodźcami we własnym kraju, tym, którzy bohatersko walczą o bezpieczeństwo swoich bliskich i o niepodległość swojego kraju.

Z pierwszymi zebranymi rzeczami pojechaliśmy na Ukrainę w 4 dniu wojny. Transporty dotarły już m.in. do Charkowa, Kijowa, Lwowa, na Chmielnicki, Winnice i Kirowograd. Pomagamy wydostać się wielu ludziom, a dziesiątkom przynosimy wsparcie. Mieliśmy swoje życia, firmy i marzenia, lecz po tym, co zobaczyliśmy na Ukrainie pragniemy jednego – żeby ta wojna skończyła się szybciej, niż się rozpoczęła. Abyśmy po tym wszystkim sprawnie mogli odbudować kraj naszego sąsiada.

Nasza pomoc tyczy się też dzieciaków które musiały uciekać z ukrainny. Jako Przykład Przez ostatnie trzy tygodnie rozwoziliśmy po różnych miejscach jak Expo w Modlinie czy Expo w Nadarzynie tysiące litrów lodów. Dzięki czemu na twarzach dzieciaków pojawiły się uśmiechy.

Niesiona przez nas pomoc opiera się na 2 filarach działań o ustrukturyzowanym charakterze, w sposób sprawdzony i zorganizowany. Nawiązujemy kontakty bezpośrednio ze sprawdzonymi koordynatorami na terenie Ukrainy i organizujemy dostawy, odpowiadając na konkretne zapotrzebowanie.

1. Pozyskanie środków finansowych na potrzebne zakupy.

Zebrane środki finansowe w 100% zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych artykułów ochrony osobistej dla osób, które zdecydowały się pozostać na Ukrainie. 

Dzięki nam macie pewność, że trafią tam, gdzie są one najbardziej potrzebne i do zaufanych, sprawdzonych koordynatorów na terenie Ukrainy.

2. Organizacja zbiórek rzeczowych i transport darów  

Organizujemy zbiórki aktualnie najpotrzebniejszych rzeczy poprzez skoordynowane placówki. Zbieramy wszystko, co aktualnie jest potrzebne - leki, żywność, art. przemysłowe, higieniczne, dla dzieci. Wyszukujemy zaangażowanych dostawców, którzy przekażą produkty, które po odpowiednim przesortowaniu trafią do punktów dystrybucyjnych na Ukrainie.

Jednocześnie, wracając do Polski, zawsze zabieramy ludzi, którzy przed wojną uciekają.

DOŁĄCZ DO NAS I WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Poznaj nas lepiej: www.beaheroua.org

4 Stałych Pomagaczy
Anonimowy Pomagacz
50 zł miesięcznie