Fundacja Be A Hero

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Pruszków, mazowieckie

ZOSTAŃ BOHATEREM DLA UKRAINY!

 POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

24 lutego 2022 Rosja napadła na Ukrainę, rozpoczynając wojnę, która sprawiła, że w ciągu miesiąca 12 milionów osób musiało opuścić swoje domy, ponad 60% dzieci straciło swoje domy i poczucie bezpieczeństwa. 

Od pierwszego dnia wojny wkładamy nasze wysiłki i środki, żeby pomóc tym, którzy stali się wewnętrznymi uchodźcami we własnym kraju, tym, którzy bohatersko walczą o bezpieczeństwo swoich bliskich i o niepodległość swojego kraju.

Z pierwszymi zebranymi rzeczami pojechaliśmy na Ukrainę w 4 dniu wojny. 

Od tego czasu jeździmy regularnie - nie tylko na granicę, ale także wgłąb Ukrainy. Nasz transport dotarł już do m.in. Charkowa, Kijowa, Lwowa, na Chmielnicki, Winnice, Kirowograd.

Pomogliśmy wydostać się wielu ludziom, a dziesiątkom przynieśliśmy pomoc. Mieliśmy swoje życia, firmy, marzenia, ale po tym co zobaczyliśmy na Ukrainie mamy jedno marzenie – żeby ta wojna skończyła się szybciej, niż się zaczęła i abyśmy mogli sprawnie odbudować kraj naszego sąsiada.

Niesiona przez nas pomoc opiera się na 2 filarach działań o ustrukturyzowanym charakterze, w sposób sprawdzony i zorganizowany. Nawiązujemy kontakty bezpośrednio ze sprawdzonymi koordynatorami na terenie Ukrainy i organizujemy dostawy, odpowiadając na konkretne zapotrzebowanie.

1. Pozyskanie środków finansowych na potrzebne zakupy.

Zebrane środki finansowe w 100% zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych artykułów ochrony osobistej dla osób, które zdecydowały się pozostać na Ukrainie. 

Dzięki nam macie pewność, że trafią tam, gdzie są one najbardziej potrzebne i do zaufanych, sprawdzonych koordynatorów na terenie Ukrainy.

2. Organizacja zbiórek rzeczowych i transport darów  

Organizujemy zbiórki aktualnie najpotrzebniejszych rzeczy poprzez skoordynowane placówki. Zbieramy wszystko, co aktualnie jest potrzebne - leki, żywność, art. przemysłowe, higieniczne, dla dzieci. Wyszukujemy zaangażowanych dostawców, którzy przekażą produkty, które po odpowiednim przesortowaniu trafią do punktów dystrybucyjnych na Ukrainie.

Jednocześnie, wracając do Polski, zawsze zabieramy ludzi, którzy przed wojną uciekają.

DOŁĄCZ DO NAS I WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA!

Poznaj nas lepiej: www.beaheroua.org