Beata nie obudziła się po operacji! Pomóż nam ją odzyskać…

Beata Walkowiak

Beata nie obudziła się po operacji! Pomóż nam ją odzyskać…

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0233692
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

4-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Beata Walkowiak, 52 lata
Krężoły, lubuskie
Stan po operacji neurochirurgicznej tętniaka, śpiączka mózgowa
Rozpoczęcie: 17 Listopada 2022
Zakończenie: 26 Maja 2024

Opis zbiórki

Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić, że najbliższa Tobie osoba w ciągu jednego tygodnia trafia na pogotowie, następnie otrzymuje zaskakującą diagnozę? Zostaje przyjęta na odział, przechodzi operacje i się z niej nie budzi? Dobrze, że to tylko wyobrażenia, że nie musisz przechodzić tego naprawdę. Niestety my nie mamy tyle szczęścia.

Szczęścia brakuje także Beacie...

Nasza Beata to żona, mama, siostra, ciocia, która otrzymała diagnozę - tętniak. Konieczna była operacja. Pełna różnych emocji, jeszcze w covidowej atmosferze poddała się bardzo wymagającemu zabiegowi… Każda operacja mózgu jest nieprzewidywalna. Ta nie skończyła się pomyślnie. Lekarze sami nie wiedzą, co się tak naprawdę stało. Wiemy jedynie, że komplikacje pooperacyjne doprowadziły do śpiączki. Beata się nie wybudziła.

Trochę czasu od tego wstrząsającego momentu minęło (operacja miała miejsce w lutym 2022 roku), a my nadal czekamy, aż się wybudzi. Obecnie przebywa w ośrodku PCRF Votum w Sawicach, a my ciągle czekamy, aby powiedzieć jej „dzień dobry”. Profesjonalna opieka, doświadczeni specjaliści i otoczenie skupione na jej potrzebach, to to, czego teraz najbardziej potrzebuje. Niestety koszt pobytu w specjalistycznej jednostce przewyższa nasze możliwości. Staramy się, jak możemy, ale mimo wszystko nie jesteśmy w stanie przygotować się na kolejne miesiące czekania.

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o pomoc. Każdy datek jest dla nas na wagę złota. Z całego serca dziękujemy! Obiecujemy, że o wszystkich Was pomagających opowiemy naszej Beacie!

Bliscy

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0233692
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki