Świat widziany z perspektywy wózka...

Beata Zgórecka
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

roczna rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Beata Zgórecka, 43 lata
Rychwał, wielkopolskie
niedowład spastyczny czterokończynowy
Rozpoczęcie: 16 Listopada 2018
Zakończenie: 17 Marca 2023

Opis zbiórki

Od 3 roku życia choruję na niedowład spastyczny czterokończynowy. Na co dzień poruszam się na wózku inwalidzkim, a przy czynnościach samoobsługowych potrzebuję pomocy drugiej osoby. Lecz dzięki Fundacji Siepomaga mój świat zmienił się o 360 stopni. Zbiórka ma na celu zebranie pieniędzy na roczną rehabilitację domową, dzięki której robię postępy w sprawności fizycznej i nie boję się, że choroba będzie postępować.

Chciałabym również w większym stopniu odciążyć w miarę możliwości osoby, które pomagają mi na co dzień. Codzienna rehabilitacja pomaga mi zmniejszyć spastyczność oraz zapobiega przykurczom. Bez rehabilitacji  nie mam szans na utrzymanie takiej sprawności, jaką osiągnęłam do tej pory. Mam nadzieję, że z Państwa pomocą będę mogła dalej realizować swoje cele w byciu choć trochę niezależna od innych i nie będę bać się,  że choroba będzie postępować.

Za dotychczasową pomoc bardzo dziękuję i mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy będę mogła dalej kontynuować rehabilitację w codziennym życiu.

Liczę na twoją pomoc.

Beata

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki