Operacje stają się rutyną... Wesprzyj Kacpra❗️

Kacper Bednarz

Operacje stają się rutyną... Wesprzyj Kacpra❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0351627
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, zakup sprzętu rehabilitacyjnego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kacper Bednarz, 15 lat
Tarnów, małopolskie
Mnogie wyrośla kostne wrodzone, nowotwór niezłośliwy kości długich kończyny dolnej oraz łopatki i kości długich kończyny górnej,
Rozpoczęcie: 26 Września 2023
Zakończenie: 26 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Ciężko jest patrzeć, kiedy twój dorastający syn musi rezygnować z kolejnych pasji i marzeń. Kiedy choroba odbiera mu coraz więcej, on nie zamierza się poddawać, ale i tak w Twojej głowie rodzi się pytanie: “Ile jeszcze? Dlaczego to on musi tyle znosić?”

Jako małe dziecko Kacper był bardzo ruchliwy, jak prawdziwy wulkan energii. Ale z czasem to zaczęło się zmieniać. W wieku 5 lat nie bardzo chciał chodzić na spacery i przewracał się na prostej drodze.

Zaniepokojeni oczywiście poszliśmy z nim do lekarza. Po skierowaniu i prześwietleniach otrzymaliśmy odpowiedź, której nigdy byśmy się nie spodziewali – Mnogie wyrośla kostne wrodzone, nowotwór niezłośliwy kości.

Mijały lata, Kacper rósł, a wraz z nim jego choroba. Liczne wyrośla na kościach w całym ciele sprawiają ogromny ból, który paraliżuje codzienność syna. Przez nie musiał zrezygnować z pasji i sportów, które tak kochał – z tańca, siatkówki…

Kacper jest coraz mniej ruchliwy. Ma nieco niesprawne ręce, trudności z pisaniem. Jednak to nawracający ból jest najgorszy. Mimo to się nie poddaje. Stara się być pogodny, a jego siła udziela się i mnie. Nawet jeśli serce boli mnie za każdym razem, kiedy on nie może korzystać z życia i pasji jak każdy nastolatek.

Średnio co 1,5 roku przechodzi kolejne operacje, ale wyrośla nawracają. Lekarze mówią, że nie ma sposobu, by trwale się ich pozbyć, więc zostaje nam tylko kontynuowanie obecnego leczenia i rehabilitacja. A to ogromne koszty. Dlatego postanowiłam zwrócić się o pomoc do Was. Każda wpłata i udostępnienie zbiórki to dla nas szansa na dalszą walkę o sprawność Kacpra i wsparcie w jego zmaganiach z chorobą.

Dorota, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0351627
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki